Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
kallas

Kristina Kallas loobub Eesti200 esimehe kohast, keskendudes hariduskriisile

Haridusminister Kristina Kallas teatas oma erakonnakaaslastele, et ta ei kandideeri hetkel Eesti 200 erakonna esimehe kohale, kuna tema peamine eesmärk on hariduskriisi lahendamine. Kallas rõhutas, et nii valitsusel kui Eesti 200-l on keeruline aeg, mis nõuab selgete prioriteetide ja eesmärkide seadmist. Ta märkis, et hariduskriis on tekkinud pikaaegsete tegemata otsuste tõttu ja ta ei saa end jagada kahe suure ülesande vahel.

Kallas tõi välja, et Eesti 200 vajab juhti, kes suudab keskenduda erakonna ühtsusele ja eesmärkidele. Ta mainis ka valitsuse ees seisvaid väljakutseid, nagu majandusliku konkurentsivõime parandamine, riigi rahanduse korrastamine ja usalduse taastamine ühiskonnas.

Lauri Hussar, kes loobus esimehe kohast, jätab ruumi uutele kandidaatidele, sealhulgas välisminister Margus Tsahknale. Riigikogu liikmed Liisa Pakosta ja Hendrik Terras ei ole veel avalikustanud, kas nad kandideerivad esimehe kohale.

Eesti 200 üldkoosolek toimub 19. novembril, kus valitakse uus esimees. Kandidaatide esitamise tähtaeg on 12. november.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!