Tuesday , 2 March 2021

KRIMI: Tallinna bussijaamas tulistas mees relvast. Täiendatud!

Politsei pidas kinni Tallinna bussijaamas relvataolisest esemest tulistanud mehe

 

Täna hommikul veidi enne kella üheksat teatati politseile Tallinna bussijaamas relvataolisest esemest tulistanud mehest. Politseinikud pidasid mehe kinni, keegi sündmuse käigus viga ei saanud.

 

Kesklinna politseijaoskonna politseipatrullid said kõrgeima prioriteediga väljakutse Tallinna bussijaama, kus 32-aastane mees soovis minna bussile koos oma koeraga, kellel puudus suukorv. Järgmisel hetkel võttis mees seljakotist välja stardipüstoli ning sooritas sellest lasu asfaldile.

 

„Seitse minutit pärast väljakutse saamist pidasime 32-aastase Rootsi kodanikust mehe bussijaama lähistel avaliku korra raskes rikkumises kahtlustatavana kinni. Mees ei osutanud kinnipidamisel vastupanu ja temaga kaasas olnud koera toimetasime varjupaika,“ sõnas Kesklinna politseijaoskonna välijuht Keit Seppo.

 

„Eemalt on nii politseinikel kui ka kõrvalistel inimestel väga keeruline vahet teha, kas tegemist on päris relvaga või relvataolise esemega. Ükskõik millise relvataolise esemega avalikus ruumis vehkimine, veel enam laskmine või teiste inimeste sihtimine, on lubamatu. Seega tekitab relvataolise eseme nägemine ja laskude kuulmine inimestes täiesti põhjendatult hirmu. Säärase mõtlematu käitumisega pannakse ohtu ka iseend, sest teinekord võib see viia selleni, et politseinikud on sunnitud ohu kiireks tõrjumiseks kasutama oma teenistusrelva,“ rõhutas välijuht.

 

Kõik sündmuse täpsemad asjaolud selguvad avaliku korra raske rikkumise paragrahviga alustatud kriminaalmenetluse käigus.

Jaga

Vaata ka:

USKUMATU: SynLabi labor eksis ja tegi noore naise COVID-19 haigeks kolmeks päevaks. Järgmised 2 testi olid negatiivsed.

COVID-19 kolmeks päevaks Mul oli operatsioon planeeritud 25.02, ootasin seda 7 kuud, nädal sain haiglast …

POMMUUDIS: Võlakütt Ants Päär lubas saatejuht Katrin Lustil kehaliikmeid otsast ära tõmmata.

  Milline on siis uuriva ajakirjaniku elu! Ma kirjeldan teile. Võlakütt Ants Päär käis päevi …

Euroopa Kohus: Elektroonilise side ettevõtete valduses olevaid andmeid Inimeste suhtluse ja liikumise kohta tohib kasutada ainult raske kuritegevuse ja terroriaktide ärahoidmiseks

Elektroonilise side ettevõtete valduses olevaid andmeid inimeste suhtluse ja liikumise kohta tohib kasutada ainult raske …

VIDEO! Jaapan palus Hiinas elavate jaapanlaste nimel lõpetada koroona anlaatestide tegemine, kuna see on piinarikas.

Hiinas elavad jaapanlased kurtsid, et nad peavad andma koroonaproovi päraku kaudu ja palusid Jaapanil pöörduda …