Esmaspäev , 4 detsember 2023
love 2331486 960 720 576x560 1

Kolmapäev 20.09.23 armuhoroskoop kõigile sodiaagimärkidele

Jäär

Jääradele on tänane päev hea aeg uute tutvustega. Sa oled avatud ja vastuvõtlik ning sul on võimalus kohtuda kellegagi, kes paneb sind särama. Kui oled suhtes, siis on tänane päev hea aeg oma partneriga aega veeta ja lähedasemaks saada.

Sõnn

Sõnnidele on tänane päev hea aeg oma suhete tugevdamiseks. Sa oled valmis andma ja vastu võtma armastust ning sul on võimalus luua midagi ilusat. Kui oled vallaline, siis on tänane päev hea aeg olla avatud uutele võimalustele.

Kaksikud

Kaksikidele on tänane päev hea aeg oma loomingulise väljenduse jaoks. Sa oled täis ideid ja sul on võimalus luua midagi ainulaadset. Kui oled suhtes, siis on tänane päev hea aeg oma partneriga koos midagi loomingulist teha.

Vähk

Vähkidele on tänane päev hea aeg oma emotsioonidega tegelemiseks. Sa oled valmis olema aus iseendaga ja teistega ning sul on võimalus terveneda minevikutraumadest. Kui oled suhtes, siis on tänane päev hea aeg oma partneriga rääkida oma tunnetest.

Lõvi

Lõvidele on tänane päev hea aeg oma juhtimisoskuste arendamiseks. Sa oled motiveeritud ja inspireeritud ning sul on võimalus inspireerida teisi. Kui oled suhtes, siis on tänane päev hea aeg oma partneriga koos uusi asju ette võtta.

Neitsi

Neitsitele on tänane päev hea aeg oma rahaasjadega tegelemiseks. Sa oled võimeline tegema häid otsuseid ja sul on võimalus parandada oma finantsseisundit. Kui oled suhtes, siis on tänane päev hea aeg oma partneriga arutada oma tulevikuplaane.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Teisipäev 5 detsember 2023

Neitsi (23. august – 22. september) Kaart: ErakTõlgendus: See on hea aeg sisemiseks peegelduseks ja

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 5 detsember 2023

Neitsi Teisipäev on hea päev oma tervise eest hoolitsemiseks. Võid teha trenni, süüa tervislikult või

error: Sisu on kaitstud!