Erakorralised uudised
love 2331486 960 720 576x560 1

Kolmapäev 20.09.23 armuhoroskoop kõigile sodiaagimärkidele

Jäär

Jääradele on tänane päev hea aeg uute tutvustega. Sa oled avatud ja vastuvõtlik ning sul on võimalus kohtuda kellegagi, kes paneb sind särama. Kui oled suhtes, siis on tänane päev hea aeg oma partneriga aega veeta ja lähedasemaks saada.

Sõnn

Sõnnidele on tänane päev hea aeg oma suhete tugevdamiseks. Sa oled valmis andma ja vastu võtma armastust ning sul on võimalus luua midagi ilusat. Kui oled vallaline, siis on tänane päev hea aeg olla avatud uutele võimalustele.

Kaksikud

Kaksikidele on tänane päev hea aeg oma loomingulise väljenduse jaoks. Sa oled täis ideid ja sul on võimalus luua midagi ainulaadset. Kui oled suhtes, siis on tänane päev hea aeg oma partneriga koos midagi loomingulist teha.

Vähk

Vähkidele on tänane päev hea aeg oma emotsioonidega tegelemiseks. Sa oled valmis olema aus iseendaga ja teistega ning sul on võimalus terveneda minevikutraumadest. Kui oled suhtes, siis on tänane päev hea aeg oma partneriga rääkida oma tunnetest.

Lõvi

Lõvidele on tänane päev hea aeg oma juhtimisoskuste arendamiseks. Sa oled motiveeritud ja inspireeritud ning sul on võimalus inspireerida teisi. Kui oled suhtes, siis on tänane päev hea aeg oma partneriga koos uusi asju ette võtta.

Neitsi

Neitsitele on tänane päev hea aeg oma rahaasjadega tegelemiseks. Sa oled võimeline tegema häid otsuseid ja sul on võimalus parandada oma finantsseisundit. Kui oled suhtes, siis on tänane päev hea aeg oma partneriga arutada oma tulevikuplaane.

Kaalud

Kaaludele on tänane päev hea aeg oma tervisega tegelemiseks. Sa oled valmis tegema positiivseid muutusi oma elustiilis ja sul on võimalus parandada oma üldist heaolu. Kui oled suhtes, siis on tänane päev hea aeg oma partneriga koos aega veeta ja lõõgastuda.

Skorpion

Skorpionidele on tänane päev hea aeg oma vaimse kasvuga tegelemiseks. Sa oled valmis õppima ja arenemas ning sul on võimalus saavutada vaimset valgustatust. Kui oled suhtes, siis on tänane päev hea aeg oma partneriga rääkida oma sügavamatest tunnetest.

Ambur

Amburile on tänane päev hea aeg reisimiseks ja uute asjade avastamiseks. Sa oled täis seiklushimu ja sul on võimalus kogeda midagi uut ja põnevat. Kui oled suhtes, siis on tänane päev hea aeg oma partneriga koos reisida ja uusi kogemusi jagada.

Kaljukits

Kaljukitsedele on tänane päev hea aeg oma karjäärile keskenduda. Sa oled võimeline saavutama suurepäraseid asju ja sul on võimalus teha oma unistuste töö. Kui oled suhtes, siis on tänane päev hea aeg oma partnerile oma tööst rääkida.

Veevalaja

Veevalajatele on tänane päev hea aeg olla sotsiaalne ja luua uusi suhteid. Sa oled avatud uutele inimestele ja sul on võimalus leida uusi sõpru. Kui oled suhtes, siis on tänane päev hea aeg oma partneriga koos sõpradega aega veeta.

Kalatsid

Kalade jaoks on tänane päev hea aeg oma intuitsioonile kuulda. Sa oled ühenduses oma vaimse poolega ja sul on võimalus saada olulisi teadmisi. Kui oled suhtes, siis on tänane päev hea aeg oma partneriga koos meditatsiooni teha või vaimset praktikat harrastada.

Vaata ka:

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Valgas kadunud 60-aastast Irinat

Täiendus 21.06.2024 – Lähedased said Irinaga kontakti ning tema asukoht on tuvastatud. Naisega on kõik

minuaeg.com uudised

Algab Tallinna ringtee Jüri jaotusringi taastusremont

Teisipäevast, 25. juunist algab Tallinna ringtee km 9,7–11,7 Jüri jaotusringi taastusremont, mille eesmärk on parandada