Erakorralised uudised

Kolmapäev 11.01 Tarokaart on MÕÕGAD ÄSS

Oled täna kõige ümbritseva suhtes väga vastuvõtlik. Jälgid seda, mis on toimumas ning teed asjadest omad järeldused. See aita Sul oma edaspidiseid tegemisi paremini planeerida. Tänane päev peaks aitama Sul leida selguse paljudes nendes asjades, mis on Sulle varem peavalu valmistanud. Seepärast püüa tänaseid mõjutusi enam ära kasutada, et oma elus suurem selgus saavutada ja seeläbi asjad paremini toimima saada. Ratsionaalne lähenemine tagab Sulle praegu parimad tulemused kõikide tegevuste juures.

Teadmiste ja uute oskuste omandamine on praegu Sulle äärmiselt olulised. Püüad leida endale sellekohaseid uusi võimalusi.

Loe ka: Mida kaardid selleks kuuks ennustavad – Tervis, Armastus ja Töö.

Tänase päeva kaart sümboliseerib õiglustunnetust ja see kajastub ka Sinu suhetes teiste inimestega. Julged olla väljas oma õiguste eest ning Sa ei karda praegu ka teiste inimeste abistamist ja toetamist.

Sulle on praegu oluline, et inimsuhted normaalselt toimiksid, mistõttu oled valmis teistele inimestele mitmeid asju andestama.

Sinu energiavarud peaksid olema praegu tavalisest suuremad, mistõttu julged ette võtta ka selliseid ettevõtmisi, mis on Sulle siiani tundunud liialt suurte ja keerulistena. Kaalukate asjade otsustamisel tuleks Sul enam usaldada oma sisetunnet, sest selle abil oleks Sul võimalik langetada just selliseid otsuseid, mis mõjutaksid Sinu edaspidist käekäiku kõige positiivsemalt.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 20 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna tunned end energilisena ja motiveerituna. Hea päev uute

ilm scaled

4 päeva ilm: 20.05-23.05. ILM on ilus ja õhutemperatuur kuni +25°C

Esmaspäev 20 mai 2024Öösel: Selge, kohati vahelduva pilvisusega olulise ilm ja paiguti sajab hoovihma, võib