0.1 C
Tallinn
Teisipäev 28. märts 2023
HuvitavatKõik suhtes olevad inimesed tülitsevad aeg-ajalt, aga millised vaidlused toimuvad just köögis?

Kõik suhtes olevad inimesed tülitsevad aeg-ajalt, aga millised vaidlused toimuvad just köögis?

Kõik suhtes olevad inimesed tülitsevad aeg-ajalt. Me kõik oleme isemoodi, meie väärtused erinevad mingil moel partneri mõttelaadist, mistõttu on ka loomulik, et tekivad pisikesed vaidlused. Järgnevalt on toodud mõned vaidlused, mis võivad tekkida köögis.

1. Õhtusöögi valmistamine. Igas suhtes võib tekkida vaidlus selle üle, kes peaks valmistama õhtusöögi. Pärast pikka ja väsitavat tööpäeva on arvatavasti nii naine kui mees väsinud, kuid sellest hoolimata tuleb õhtusöök lauale saada. Iga paar peaks mõtisklema ja leidma lahenduse, mis on sobilik mõlemale osapoolele. Üheks lahenduseks on kindlasti valmistada õhtusöök kahekesi koos, sest niimoodi annate mõlemad oma panuse ning saate üheskoos aega veeta.

2. Kuidas valmistada õhtusöök? Kui olete otsustanud valmistada õhtusöögi kallimaga koos, võib tekkida järgmine probleem. Nimelt on üldjuhul inimesed, kellele meeldib konkreetselt järgida retsepti, ja inimesed, kellele meeldib rohkem improviseerida. Kui te olete partneriga selles suhtes erinevad, tuleks söögitegemine hoolikalt läbi mõelda. Lahenduseks võib olla, kui ühel päeval järgida ühe partneri soovil hoolikalt retsepti ja teisel päeval improviseerida.

3. Nõud. Enamike inimeste jaoks ei ole nõude pesemine kõige meeldivam töö, kuid siiski peab seda tegema. Tavaliselt jääb see töö naistele, kuid aeg-ajalt võiks mees selle kohustuse endale võtta. Suhted on väga erinevad ja kui mõnes suhtes on nõudepesu ainult naisele, võib see nii ka jääda. Selle arvelt võib mees mõnd teist majapidamistööd teha. Põhiline on see, et mõlemad tunnevad, et nad panustavad piisavalt ja et kõik tööd ei jääks ainult ühele isikule.

4. Koristamine. Osadel paaridel võib tekkida vaidlus ka selle üle, kes peaks õhtul köögi ära koristama. On ilmselge, et söögivalmistamisel tekib segadust ja keegi peab ka hilisema koristamise enda peale võtma. Kui õhtusöögi on teist valmistanud üks, siis oleks aus, kui teine koristab köögi ära. Kui üks teie hulgast sellise olukorraga ei nõustu, siis püüdke leida selline lahendus, mis sobib teile mõlemale.

Kõige tähtsam on see, et mõlemad partnerid teadvustavad, et majapidamistöid ei tohiks teha ainult üks osapool, vaid mõlemad peavad andma oma osa. Isegi, kui konkreetne töö sulle ei meeldi, peab keegi selle ära tegema ja alati ei pea selleks olema üks ja sama isik.

Veel artikleid