Uudised

KOHUTAV: Vene sõduri naine, mina piinaksin Ukraina lapsi ja isegi laseksin nad maha!

„Tead sa, koolis paluti midagi joonistada 9. mai kohta. Ja nende lapsed ütlesid, et see pole nende püha. Kasvavad suureks ja neist saavad samasugused natsid (vene k – natsiki). Võtaksin kätte ja tapaksin nad kõik ära,” ütleb Vene sõduri naine telefonivestluses abikaasale. Südamepuistamisest üllatunud mees ütleb selle peale kerge irooniavarjundiga hääles: „Küll sina oled heatahtlik, Julia.“

Parasjagu Harkivi lähistel Ukraina sõdureid tapma läinud mees on naise verejanulisuse tõttu veidi üllatunud ja ütleb, et need on ju lapsed. Julia lisab, et ta süstiks nad narkootikume täis, et nood piinleksid, vigastaks nende suguelundeid (vene k – pisja) ning lõiguks nende seljale viisnurgad. „Ma isegi laseksin need lapsed maha,“ ütleb ta.

Selliseid telefonikõne salvestisi võib originaalkeeles kuulata muu hulgas Ukraina julgeolekuteenistuse ametlikul leheküljel Twitteris.

Soovitus ukrainlastest šašlõkki valmistada

Kõik okupandid ei ole aga nõnda vägivaldse mõttemaailmaga. Nii avaldab näiteks Vene sõdur ühes telefonikõnes rahulolematust polgu komandöri suhtes, kes on lahingutest eemal ja manustab televiisori ees jooke. Keevaline mees läheb endast välja, kui jutt liigub sellele, kes ja mis sealt televiisorist tuleb. „…., lits, …., punkri rott,“ kirub ta.

Loe edasi SIIT
Allikas: Õhtuleht

Jaga
Back to top button