Uudised

KOHUTAV: Ukrainas üheaastase beebi vägistanud Vene ­sõdur Aleksei Bõtškov ­peeti väidetavalt kinni.

Teadete järgi vahistati Bõtškov 9. aprillil, päev varem oli ­internetti pandud video sõdurist last vägistamas. Pole selge, kas Bõtškov postitas video ise sotsiaalmeediasse või jagas seda kolleegidele, kes materjali internetti lekitasid. Väidetavalt filmis Bõtškov video eesmärgiga see tumeveebis maha müüa, vahendab Nexta.

Ukraina diplomaat Oleksander Šerba jagas video linki Twitteris ja kirjutas: «Saage tuttavaks koletisega. Beebivägistaja. Vene sõdur Aleksei Bõtškov. Mulle saadeti link, kust näeb, mida ta tegi. Ma tean, mida see sisaldab, aga ma ei suutnud vaadata.»

Ukraina inim­õiguste ombudsman Ljudmõla Denis­sova teatas 8. aprillil, et Vene ­sõdurid on Ukrainas röövinud üle 120 000 lapse. Osa neist on ombudsmani sõnul vägistatud.

Denissova sõnul vägistasid Vene sõdurid Butšas 11-aastase poisi tema ema ees, kes oli tooli külge kinni seotud. Samas kohas vägistasid viis Vene sõdurit 14-aastase tüdruku, mille tagajärjel ohver rasestus. Irpinis vägistasid kolm Vene sõdurit 20-aastase naise korraga kõigil võimalikelt viisidel, lisas Denissova.

Loe edasi SIIT
Allikas. Postimees.ee

Jaga
Back to top button