Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
minuaeg.com uudised
www.minuaeg.com

KOHUTAV: Tallinnas levib šokeeriv loomade julmuse juhtum: oravaid ja jäneseid naelutatakse puudele ja pinkidele

Tallinna Mustamäe linnaosas, eriti Kännu Kuke piirkonnas, on hiljuti avastatud šokeerivad juhtumid, kus väikeloomade surnukehi on leitud puude ja pinkide külge naelutatuna. Esimesed teated naelutatud oravatest jõudsid avalikkuseni neljapäeva õhtul Facebooki kaudu, millele järgnesid reedel teated uutest, sarnastest juhtumitest. Kohalikud elanikud on aktiivselt teavitanud linnaosa valitsust ja politseid, näidates üles kogukonna solidaarsust ja vastutustunnet.

Mustamäe linnaosa valitsus väljendab sügavat muret selliste julmade tegude üle ja rõhutab, et loomade piinamine on vastuvõetamatu ning karistatav tegevus. Valitsus on kiiresti reageerinud elanike teadetele ja töötab koostöös politseiga, et leida ja karistada neid, kes on selle kuriteo eest vastutavad. Linnaosa valitsus tänab kõiki teavitajaid ja kutsub üles jätkama aktiivset koostööd, et tagada kogukonna ja selle loomade turvalisus.

Mustamäe linnaosa vanem Aivar Riisalu sõnul on piirkond tuntud oma turvalise ja loomasõbraliku keskkonna poolest, kus parkides elutsevad loomad, eriti jänesed, on saanud kogukonna armastatud osaks. Riisalu toonitab, et sellised julmad teod kahjustavad linnaosa mainet ja ohustavad kõigi sealsete elanike ning loomade heaolu. Ta kutsub kõiki üles olema valvsad ja teavitama politseid koheselt, kui märgatakse midagi kahtlast, et kiirelt reageerida ja peatada edasised julmused.

Linnaosa valitsus ja politsei töötavad selle nimel, et säilitada Mustamäe turvaline ja sõbralik keskkond, paludes kogukonna liikmete jätkuvat tuge ja koostööd selles olulises küsimuses.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!