Tuesday , 28 September 2021
kiirabi

KOHUTAV: Tallinnas elektritõukeratta alla jäänud naine jäeti verisena tänavale lebama

Koeraga hilisõhtul jalutanud naisele sõitis jalakäijatele mõeldud teel otsa elektritõukerattaga tüdruk, kes ei hoolinud, mis maha kukkunud ja pea veriseks löönud naisest edasi sai. Veelgi vähem läks noorele ratturile korda see, mis sai edasi plehku pääsenud koerast.

„Ma olen koera pärast siiani šokis,“ ütleb Maris nutusel häälel telefoni.

„Õnneks üks mees jättis auto seisma ja võttis mu verise peaga peale. Sõitsime koera otsima,“ rahustab naist teadmine, et kõige juhtunud halva kõrval jäid tema ja koer ikkagi ellu.

End kogununa meenutab Maris, kuidas ta eile halba aimamata koeraga Gonsiori tänaval ERR-i maja ja Radissoni hotelli vahelisel alal pool kaksteist jalutas.
„Olin suundumas Viru keskuse poolet. Sel teel on kaks rada, millest üks mõeldud ratastele ja teine jalakäijatele. Olin koeraga jalakäijate poolel. See kõik käis nii kiiresti, et sa ei jõuagi märgata, kui situatsioon tekib,“ räägib ta.

Elektritõukeratas kukkus naisele pähe

„Tüdruk tuli Bolti elektritõukerattaga jalakäijaterajalt, aga temaga kaasas olnud jalgrattal noormees sõitis jalgratturitele mõeldud poolel. Tüdruk ei saanud elektritõukerattaga hakkama ja nägin, et ta pilk oli suunatud mujale,“ on Maris meeles, et suutis veel karjatada „Appi!“, millele järgnes kokkupõrge. See karjatus oligi see, mis elektritõukerattal olnud tüdrukut ehmatas ja märkama pani, mis ees on ootamas.

Refereeritud loo täisteksti loe Õhtulehest

Jaga

Vaata ka:

kohus

Saaremaal kolm inimest surnuks sõitnud Andres Reinart sai kergema karistuse. Õnnetuses hukkusid 27.a naine, tema 8 kuu vanune laps ja tema 58.a ema

Ringkonnakohus leidis, et Saaremaal kolme hukkunud avarii põhjustanud Andres Reinarti ei saa süüdi mõista mõrvas …

122948186 3355877024501460 3072444201309603023 o scaled

39 nädal: Vanglate info, toimus üks enesetapukatse.

Möödunud nädalal laekus Tallinna vanglale kümme teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: nelja hooldusalust kahtlustatakse varavastases, kolme …

goteborg

Rootsis toimus kortermajas plahvatus, üle kahekümne inimese viidi haiglasse, sadu evakueeriti.

Göteborgis on eluhoones toimunud plahvatuse ja sellest süttinud tulekahju tõttu haiglasse paigutatud üle 20 inimese, …

Leinaseisak

Ekspeditsiooni laevameeskond pidas Estonia katastroofis hukkunute mälestuseks leinaseisaku

SA Mare Liberumi korraldatud ekspeditsiooni laevameeskond kogunes täna hommikul kell 6 laeva välistekile ja pidas Estonia katastroofis hukkunute …