Erakorralised uudised
F Politsei 2

KOHUTAV: Pärnus leiti vigastatuna oma koduhoovist kass, kelle kehas oli kuul

Lääne prefektuuri ööpäevainfo

Pärnumaa

Looma julm kohtlemine

1. novembril alustati kriminaalmenetlust selles, et 22. oktoobril leiti Pärnus vigastatuna oma kodust õue läinud kass ja kassi kehast leiti kuul. Tekitatud vigastuse tõttu tuli omanikul loom magama panna. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Kelmused

1. novembril sai politsei teate, et Pärnumaal elava inimesega võttis Instagramis ühendust naine, kes pakkus võimalust teenida investeerimisega raha. Teataja kandis mitu korda oma kontolt üle raha selleks spetsiaalselt loodud kontole. Kui ta soovis oma raha tagasi saada, nõuti temalt veel täiendavaid makseid. Kelmusega tekitati kahju ligi 3500 eurot.

1. novembril teatati politseile, et Pärnumaal elava naise booking.com kontole tuli sõnum broneeritud hotellilt kinnitada pangakaardi andmed ja tõendada sellega oma maksevõimet. Naine sisestas saadetud lingi kaudu oma pangakaardi andmed, misjärel võeti tema kontolt maha raha. Kokku tekitati naisele kahju ligi 3800 eurot.

Avaliku korra raske rikkumine
1. novembril
alustati kriminaalmenetlust selles, et nädalavahetusel lõi 37-aastane mees Pärnus Laial tänaval baaris 35-aastast meest, kes sai viga.

Kehaline väärkohtlemine
1. novembril
alustati kriminaalmenetlust selles, et nädalavahetusel tõukas turvatöötaja Rüütli tänaval meelelahutuskohas 34-aastast meest, kes kukkus ja sai viga.

Vaata ka:

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Valgas kadunud 60-aastast Irinat

Täiendus 21.06.2024 – Lähedased said Irinaga kontakti ning tema asukoht on tuvastatud. Naisega on kõik

minuaeg.com uudised

Algab Tallinna ringtee Jüri jaotusringi taastusremont

Teisipäevast, 25. juunist algab Tallinna ringtee km 9,7–11,7 Jüri jaotusringi taastusremont, mille eesmärk on parandada