Uudised

KOHUTAV: Kaevu kukkunud 5-aastane poiss toodi välja surnuna.

Täiendus. 6.02
Maroko põhjaosas teisipäeval sügavasse kaevu kukkunud 5-aastane poiss toodi täna laupäeval 5 päeva möödudes välja, aga ta oli kahjuks surnud.

Poiss kukkus 32 meetri sügavusele kaevu Maroko põhjaosas asuvas Ighrani külas. Poiss toodi täna laupäeva õhtul kaevust välja, aga ta oli juba surnud.

Lapsele lasti kaevu hapnikku ja vett, aga pole teada, kas ta oskas neid kasutada.

05.02
Maroko päästjad jõudsid laupäeval spetsiaalselt kaevatud augu kaudu meetri kaugusele teisipäeval 30 meetri sügavusse kaevu kukkunud poisist, kelle tervisliku olukorra kohta pole enam selget infot.

Laupäeval jõudsid päästjad poisi päästmiseks kaevatud augu kaudu temast meetri kaugusele, kuid vaheseinast läbiminek võib osutuda väga keeruliseks, ütlesid päästeoperatsiooni juhtivad ametnikud.

Viieaastane Rayan Awram kukkus 32 meetri sügavusse kaevu teisipäeval, kuidas see juhtus, pole praegu selge. Kuivõrd kaevu laius on sügavamal alla poole meetri, mõnedel andmetel ainult 25 sentimeetrit, ei saanud päästjad selle kaudu poissi päästma minna. Poisi päästmiseks kaevati tunnel ning laupäeval jõuti kaevamisega poisi asukohast meetri kaugusele.

“Päästjad on tunnelis. See on kõige ettearvamatum osa operatsioonist,” ütles päästeoperatsiooni juhtiv Abdelhadi Thamrani ajakirjanikele.

Iga vale liigutus, kui päästjad üritavad end läbi puurida ja kaevata viimasest takistusest, võib põhjustada varingu ning Thamrani sõnul liigutakse edasi äärmiselt ettevaatlikult.

Thamrani sõnul on keeruline hinnata poisi tervislikku seisundit. Kaamera, mis kaevu põhja lasti, näitas, et poiss lamab külje peal. “Ma loodan, et me suudame ta elusalt kätte saada,” ütles Thamrani.

https://twitter.com/9yasmine_/status/1490042143636926466?s=20&t=Etln10vw_0XY2Y5I99hvRA

Allikas. Err.ee

Jaga
Back to top button