Sunday , 20 June 2021
vanamees

KOHUTAV: 88.a Toomas, kinkis kõik oma maad ja varad pojale ja jäi ise seetõttu peavarjuta.

«Kuuuurijaga» võttis ühendust 88-aastane vanahärra Toomas, kes kinkis kõik oma maad ja varad pojale ja jäi ise seetõttu peavarjuta.

Toomas on teinud elu aeg rasket tööd ning aastate jooksul on ta teenitud rahaga ostnud endale nii maja kui ka maad ja metsad. Mõni aasta tagasi suri aga mehe abikaasa ning Toomase ainsaks lähedaseks jäi tema poeg Urmas.Peale naise kaotust otsustas mees oma maja ja kogu selle ümber oleva maa kohe pojale kinkida, et poeg Urmasel oleks peale isa surma lihtsam.

Nüüd on Toomas aga olukorras, kus ta kahetseb sügavalt otsust kinkida kogu oma maine vara pojale, sest too ei olegi nii hea, kui ta oli senini arvanud.

Nimelt muutus poeg Urmas tundmatuseni kohe peale kinkelepingu jõustumist ja seda isegi siis, kui lepingus oli punkt, et Toomas võib oma kodus elada kuni surmani. Poeg Urmas tegi isa sõnul kõik võimaliku, et vana mees oma kodus rahulikult edasi elada ei saaks.«Ta pani minu koju kaamerad, isegi vannituppa, et mind jälgida. Lubas mu mesitarud metsa all lükata katki, ütles, et ei anna neid mulle isegi mitte uude kohta kaasa. Ta kutsus mulle politsei, kui ma murutraktoriga krundist natuke väljapoole teeäärt niitma läksin. Väitis politseile, et ma tahtsin murutraktorit varastada. See murutraktor on minu oma! Minu enese teenitud rahadega ostetud, mille ta kinkelepinguga kaasa sai! Vot selline on minu poeg!» nuttis mees telefonitoru otsas. Ta väitis, et lihane poeg on viinud ta viimase piirini ning oma kodus ta enam elada ei saa.

Loe edasi SIIT
Allikas. Kuuuurija

Jaga

Vaata ka:

suvi

Ilmateenistus andis kogu Eesti kohta teise taseme kuumahoiatuse

Ilmateenistus andis kogu Eesti kohta teise taseme kuumahoiatuse Täna (20.06) on kuumalaine kolmas päev. Õhutemperatuur …

ilm

ILM: Reede 18.06 – Sooja kuni 28°C

Päikesepaisteline ilm. Puhub valdavalt lõunakaare tuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on 23..28, rannikul kohati 20°C ümber.

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Lastekodust kaduma läinud 5-aastane poiss leiti jõest surnuna

Rootsis: lastekodust kaduma läinud 5-aastane poiss leiti jõest surnuna Kesk-Rootsis Hagforsis oli teisipäeval traagiline juhtum, …

vaktsiin

Eesti annetab 900 000 COVID-19 vaktsiinidoosi viirusega võitlemiseks

Eesti annetab 900 000 COVID-19 vaktsiinidoosi viirusega võitlemiseks Valitsus otsustas, et Eesti annetab 900 000 …