Tuesday , 28 September 2021
Nature To Be Amazed

KOHUTAV: 1-aastane laps eksles 4 päeva üksi metsas.

1-aastane (22-kuune) Ljuda Kuzina eksles Venemaal Smolenski oblastis Obninskis 4 päeva üksi metsas, pärast mida leiti ta kõigile üllatuseks elusa ja tervena.

Laps kadus eelmisel nädalal, teda otsisid ligi 500 inimest. Lootus oli juba kadumas. Piirkond on tuntud metsikute karude ja huntide poolest, vahendab BBC.

Laps oli mänginud enne kadumist koduhoovis. Ema Antonina rääkis, et tütar oli talle lubanud mitte enam üksi metsa minna ja ära kaduda.
Laps leiti 4 kilomeetri sügavuselt metsast, kus elavad karud ja hundid. Laps kadus eelmise nädala teisipäeval, kui ema Antonina läks naabriga juttu ajama. Ljuda ja vanem õde järgnesid emale, aga teel läks väike laps kaduma.

Ööd on piirkonnas olnud soojad, 20 kraadi ringis, see aitas lapsel ellu jääda. Laps oli üleni sääskede poolt ära söödud, aga muidu elus ja terve. Laps on praegu Smolenskis haiglas arstide järelvalve all, ta on teadvusel ja tahab rääkida.

Helikopter oli valmis lapse Moskva haiglasse sõidutama, aga selleks ei nähtud vajadust.

Russian toddler lost in woods for four days vows ‘never again’
Four hundred local volunteers and police began searching the area. Divers checked nearby reservoirs, but found nothing – until, almost four days into the search, one of the search groups paused for a rest 4km (2.5 miles) from the house and heard a noise.

Jaga

Vaata ka:

vaktsiin

Ravimiamet: loosimistega laste vaktsineerima meelitamise kampaaniad olid küll seadusevastased, aga me ei pea otstarbekaks väärteomenetlusi algatada

Vahendame Objektiiv.ee artiklit Ravimiamet teatas eile vastuseks SAPTK poolt rohkem kui kuu aja eest esitatud …

featured img

Tanklaketid tõstsid kütusehinna rekordtasemele

Tanklaketid tõstsid teisipäeval 95-oktaanise bensiini hinna rekordkõrgele 1,499 euro tasemele. Diislikütuse hind kerkis kolme sendi …

kohus

Saaremaal kolm inimest surnuks sõitnud Andres Reinart sai kergema karistuse. Õnnetuses hukkusid 27.a naine, tema 8 kuu vanune laps ja tema 58.a ema

Ringkonnakohus leidis, et Saaremaal kolme hukkunud avarii põhjustanud Andres Reinarti ei saa süüdi mõista mõrvas …

122948186 3355877024501460 3072444201309603023 o scaled

39 nädal: Vanglate info, toimus üks enesetapukatse.

Möödunud nädalal laekus Tallinna vanglale kümme teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: nelja hooldusalust kahtlustatakse varavastases, kolme …