Wednesday , 19 June 2024
Erakorralised uudised
83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

KOHTAV: Meesterahvas sõitis veoautoga vastu elektriliini, sai sealt elektrilöögi ja suri sündmuskohal

Ida prefektuuri ööpäevainfo

Ida-Virumaa

Tööõnnetus

20. mail teatati häirekeskusele, et Kohtla-Järvel on juhtunud tööõnnetus, kus 55-aastane mees sõitis veoautoga vastu elektriliini ja sai sealt elektrilöögi. Mees suri sündmuskohal. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Piiriturvalisus

19. mail anti häirekeskusele teada, et eakas mees oli Peipsi järvele kalale läinud, kuid nüüd triivib paat tühjalt ning meest pole kuskil näha. Paat oli kaldast kuni 400 meetri kaugusel. Piirivalvurid koos päästjatega alustasid mehe otsinguid ning kella 20 paiku leiti Peipsi järvest uppunud mehe surnukeha. 

20. mail tõkestati Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemine ühel Venemaa, Pakistani, Jordaania ja Ukraina kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

Vaata ka:

images

Sõnajalaõie otsimine jaaniööl müüt või tõde?

Sõnajalaõie otsimine jaaniööl on iidne traditsioon, mis põhineb pigem müüdil kui teaduslikul tõel. Müüt: Sõnajalg

lennuk

Riia lennujaama lähedal kadus lennuk radarilt ja tegi hädamaandumise.

Läti rahvusringhäälingu teatel kadus Iia lennujaama lähedal lennuk radarilt. Viimati registreeriti lennuk radaril nelja kilomeetri