Wednesday , 1 December 2021
Kristi

“Kodutunde” produtsendi Kristi Loigo tee võiduni.

Ekraanilt kadunud saate “Kodutunde” produtsent Kristi Loigo võitis lõplikult riigikohtus vaidluse, mis puudutas tema eramut. Kristi Loigo firmale eramu müünud kinnisvaraarendaja peab selle viimaks ikkagi tagasi ostma – viivisega kokku summas ligi 350 000 eurot.

Kristi Loigo (43) ostis veidi enam kui nelja aasta eest oma osaühingule Õuetuba Rae vallas väliselt kena ja õdusa eramu. Müüjaks oli kinnisvaraarendaja Ragnar Paat (41). Peagi selgus, et maja vundament ei pea vett – pärast üht tugevamat vihmavalingut sumpas teleprodutsent keldris põlvini vees. Kahju ja maja parandustööde osas ei jõudnud pooled kokkuleppele, vaidlus kestis aastaid ning jõudis lõpuks esimese ja siis ka teise astme kohtusse. Seda ei juhtu just tihti, aga teise astme kohus ehk ringkonnakohus otsustas suvel, et Ragnar Paat peab maksma Kristi Loigo firmale Õuetuba tagasi maja maksumuse, milleks oli siis enam kui 271 00 eurot, samuti viivise enam kui 73 000 eurot. Ka kohtumenetluse kulud jäeti 98% ulatuses Paadi kanda.

Rangar Paat kaebas otsuse edasi ka veel kolmanda astme kohtusse ehk riigikohtusse, mis tema kaebust enam menetlusse ei võtnud.

Loe edasi SIIT
Allikas. Kroonika

Jaga

Vaata ka:

107

10 ägedat ideed euroaluste taaskasutamiseks

Euroalused on üsna praktilised, kuna muudavad interjööri loomingulisemaks ja maalähedasemaks. Siin on mõned ideed euroaluste …

Nimetu kujundus

Nina kuju räägib nii mõndagi inimese iseloomu kohta!

Vaata peeglisse, millisele nina kujule sarnaneb sinu nina ja uuri välja, mida see sinu kohta …

Tarokaart

Kolmapäev 1.12 Tarokaart on SAUAD PAAŽ

Oled täna tavalisest tundlikum, loovam ja kirglikum. Keskendud oma tegemistele täielikult ning püüad oma plaanid …

timmer

Ahto Muld: Kodumaiste muusikute ning teiste joodikute seltskondades on Kirsti Timmeri nime all töötav vana mustlasmutt hirmsasti hinnas

Kirsti Timmer «Taroskoop 2022», Kirjastus JES 2021, 288 lk. Žanr: Siioni lollide protokoll. Kodumaiste muusikute …