Wednesday , 14 April 2021

KIRSTI TIMMER paljastass valusa tõe.

Nimelt otsustas Timmer seoses praeguse koroonaviiruse levikuga panna inimestele südamele, et kui nad keelduvad maski kandmast, siis andku ka allkiri, et nad loobuvad haigestumise korral igasugusest arstiabist.

 

Loe ka: Kirsti Timmer: Kes maski ei kanna on poolearulised.

 

“Ma arvasin, et ma ei kirjuta seda postitust, aga vaadates Facebooki seina … Ikka kirjutan.

Hendrik Sal-Salleril on hea mõte, et kõik need, kes väidavad, et koroonat ei ole olemas või keelduvad kandmast maski, palun tehke avalik pöördumine ja kinnitage oma isikukoodi ja allkirjaga, et te loobute haigestudes igasugusest arstiabist. Te ei vaja ju seda, sest haigust ei ole.

 

 

 

Mina sain kaheksandal raseduskuul kopsutrombi ja olin kuid intensiivis keskhaiglas, ma jäin ellu tänu meie meditsiinile. Pole hullemat tunnet lämbumistundest, kui su veres on vaid 17% hapnikku ja sa ei liiguta enam kätt ega jalga ega suuda öelda sõnagi ja ahmid õhku, aga ei jaksa, õhku ei tule peale, tunnedki, et lämbud ära ja ongi kõik … Uskuge mind, keegi ei taha seda tunda, see on ebainimlik, see on kõige õudsem tunne ja jubedam hirm, ma olen selle ise läbi teinud.

Loe edasi SIIT 

Allikas. Buduaar.ee

Jaga

Vaata ka:

Dr. Karmen Joller: Väärinfo levik on olnud plahvatus, samas just Dr. Joller ISE ütles, Palun mõistke, et maskid on ühed suurimad nakkusallikad….

Me kõik oleme eriti viimase aasta jooksul näinud, kuidas väärinfo levib ja inimesi kahjustab ja …

4 lapse ema Silvia Ilves kaotas lapsed ära.

Sotsiaalmeedias levib naljakas video tšellist Silvia Ilvesest, kes on koroonameetmete vastase meeleavalduse üks kõige aktiivsemaid …

FAKTIKONTROLL: Nakkushaiguste ennetamise ja tõrje seaduse muutmisega seotud väited

FAKTIKONTROLL: Riigikogus menetluses olevat nakkushaiguste ennetamise ja tõrje seaduse (NETS) muutmist saadab hulk valeväiteid ja …

UURING: 46% eestlastest vaktsiini ei taha ja jäävad lõpuni hanerasva ning viina peale.

Viisime oma lugejate hulgas läbi järjekordse sisuka ja põhjapaneva uuringu, kus seekord tahtsime teada eestlaste …