Wednesday , 14 April 2021

Kirsti Timmer: Kes maski ei kanna on poolearulised.

Kirsti Valdstein-Timmer tegi Facebookis avaliku pöördumise, kus arutles koroonapandeemia üle, tuues välja maskivastaste rumaluse ning kiites Eesti meditsiini.

“Mõni poolearuline on uhke, et ta poest maski puudumisel lahkuma sunniti, teeb endast pildi ja irveldab sellel,” tõdeb Kirsti.

 

Kirsti sõnul on Hendrik Sal-Salleril hea mõte, et kõik need, kes väidavad, et koroonat ei ole olemas, või keelduvad kandmast maski – palun tehke avalik pöördumine ja kinnitage oma isikukoodi ja allkirjaga, et te loobute haigestudes igasugusest arstiabist. “Te ei vaja ju seda, sest haigust ei ole,” kirjutab Timmer.

“Mina sain kaheksandal raseduskuul kopsutrombi ja olin kuid intensiivis keskhaiglas, ma jäin ellu tänu meie meditsiinile. Pole hullemat tunnet lämbumistundest, kui su veres on vaid 17% hapnikku ja sa ei liiguta enam kätt ega jalga ega suuda öelda sõnagi ja ahmid õhku, aga ei jaksa, õhku ei tule peale, tunnedki, et lämbud ära ja ongi kõik… Uskuge mind, keegi ei taha seda tunda, see on ebainimlik, see on kõige õudsem tunne ja jubedam hirm, ma olen selle ise läbi teinud,” meenutab Kirsti.

Loe edasi SIIT

Allikas Õhtuleht.

Jaga

Vaata ka:

Jüri Ratas: presidendi hinnang valmistab pettumust

Presidendi hinnangud minu juhitud valitsuse aga laiemalt sadade inimeste tööle, kes on tänaseks enam kui …

Tanel Kiik: raskel lõpusirgel tegeletakse üksteise toetamise asemel mõttetu vastandumisega

Oleme vaktsineerimise kiiruselt Euroopa Liidus kolmandal kohal, kuid viimaste päevade avaldusi lugedes jääb mulje, nagu …

Kasvatame tomateid aknalaual või rõdul

Kui oled seni tomatite kasvatamist vältinud, sest Sul ei ole kasvuhoonet, aga neelud oma tomati …

Jätku toidule! – Eesti toidutootjad said mullu edukalt hakkama

Jätku leiba see on meie kõigi soov Jätku tarvis see on igivana vastus Jätku tarvis …