Friday , 21 January 2022
timmer

KIRSTI TIMMER: Ma kogesin suures koguses väga pahatahtlikku laimu, valede levitamist meedias ja enda rahakotis sobramist.

Nõid Kirsti Timmer ütles ilustamata tõe välja täpselt nii nagu ta tunneb, et see kõik oli.

Nimelt pani naine möödunud aasta viimastel päevadel kirja oma emotsioonid seoses aastaga 2021 ning ühest küljest tõi see aasta endaga kaasa ka ääretult häiriva kogemuse.“Minu jaoks oli see aasta õpetlik, väga töökas, täis õnnelikke hetki, õnnestumisi, uusi alguseid ja ka valusaid kaotusi ning pisaraid.

Ma kogesin sel aastal kahjuks ka midagi väga koledat. Mind on kasvatatud nii, et teiste rahakotis ei sobrata, seda teeb vaid varas ja teistele ei tehta seda, mida sa ei taha, et nemad sulle teeksid. Ma kogesin suures koguses väga pahatahtlikku laimu, valede levitamist meedias ja enda rahakotis sobramist. See tunne oli nii vastik, nii jäle ja nii alandav. Nagu oleks keegi su koju murdnud ja sulaselget enda ihust väljutatud sitta elamise täis loopinud. Tegelikult näitab see loopija ju kes ta ise on, teistele poogitakse külge ikka neid omadusi, mis enda juures häirivad. Palgi ja pinnu teema. Aga tahtlike pahategude eest tuleb vastutada ja mina ei ole see, kes teise põse ette keerab,” sõnab Timmer.

Ma olen saanud aidata nii paljusid inimesi, ma olen saanud nii palju sooja ja ilusat tagasisidet, ma olen päästnud elusid! Need, kes tulnud mu juurde jutuga, et jätavad selle ilmaga hüvasti, on tulnud tagasi lillekimpudega. Tänusõnadega. Elu läheb alati edasi, küll on hea, et keegi seda sulle ütleb kui ise enam lootust ja väljapääsu ei leia. Ma olen iga sellise jätkuva elu üle südamest uhke ja uhke just nende inimeste julguse üle, et nad tulid siiski enne minu juurest läbi.. Vaprad tegelased!
Ma olen sel aastal saanud täita oma noorema poja unistuse, kinkinud talle võimaluse jagada enda elu koos neljajalgse sõbraga ja õppida vastutama ühe ägeda koera eest. Rõõmustan iga nende edusammu üle.
Ma olen tundnud siirast rõõmu ja uhkust oma laste üle, eelkõige meie omavaheliste suhete tõttu, kui su lapsed on su parimad sõbrad ja usaldavad sind, siis oled midagi õigesti teinud.
Ma sain tähistada oma poolesaja aastaseks saamist koos endale kallite inimestega, ma olen saanud sel aastal jõulude ajal kokku oma sõpradega, me oleme kõik võtnud selle aja ja veetnud koos mõnusalt õhtutunde. See on äärmiselt oluline, aeg on oluline.
Ma sain teile kinkida taas ühe raamatu mida kasutada 2022 aastal lausa igapäevaselt, seal on kirjas iga tähtkuju aasta kuude kaupa. Mul on need ägedad inimesed kellega koos seda raamatut teha! Ma olen tänulik.
Mu kõrval on inimene, kes lubab mul olla naine ja kes armastab mind just sellisena nagu ma olen, soovimata mind muuta-see on väärtus!
Ma avasin koos tütrega vastuvõturuumi Tartus, me hakkasime tegema Merilyga koos vestlusõhtuid ja need osutusid väga menukaks-on mille üle rõõmustada!
Aga ma kogesin sel aastal kahjuks ka midagi väga koledat. Mind on kasvatatud nii, et teiste rahakotis ei sobrata, seda teeb vaid varas ja teistele ei tehta seda, mida sa ei taha, et nemad sulle teeksid. Ma kogesin suures koguses väga pahatahtlikku laimu, valede levitamist meedias ja enda rahakotis sobramist. See tunne oli nii vastik, nii jäle ja nii alandav. Nagu oleks keegi su koju murdnud ja sulaselget enda ihust väljutatud sitta elamise täis loopinud. Tegelikult näitab see loopija ju kes ta ise on, teistele poogitakse külge ikka neid omadusi, mis enda juures häirivad. Palgi ja pinnu teema. Aga tahtlike pahategude eest tuleb vastutada ja mina ei ole see, kes teise põse ette keerab.

Loe teisi Kirsti Timmeri postitusi SIIT

Loe ka Kirsti blogist SIIN.

Allikas: Buduaar.ee

Jaga

Vaata ka:

Tarokaart

Reede 21.01 Tarokaart on NARR

Tänase päeva kaart Narr sümboliseerib päeva kaardina teatud lihtsameelsust ja kergust. Igapäevaseid asjaajamisi ei võeta …

tervis

Sidrun, sool ja pipar, mis lahendavad 10 põhilist tervisehäda

1. Kinnine nina Ummistunud ja kinnise nina leevendamine aevastamise teel. Pane uhmrisse ja sega kokku …

kohvivoiga

Miks tuleks kohvi sisse panna võid?

Kohvi võiga. Tekib küsimus: mis see on? Need asjad ei tundu eriti kokku sobivat. Kohvi …

woman g0c6d5a4ec 640

Miks eksid tagasi tulevad?

Suhted lõppevad, see on elu kurb tõsiasi. Aga miks on nii, et kuigi suhe ei …