Uudised

Kevadel kadunuks jäänud Märt leiti sununa.

Politsei sai nädal tagasi teate, et kohalik elanik leidis Valgamaal Koorkülas rabalaukast surnukeha.

Selgus, et tegu on tänavu kevadel kodust lahkunud ja kadunuks jäänud 78-aastase mehega. Tema surmas pole alust kuritegu kahtlustada.

 

 

 …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Politsei otsib Valgamaal Koorkülas kodust lahkunud 78-aastast Märti

 

Politsei palub kaasabi, selgitamaks välja Tõrva vallas Koorkülas kodust lahkunud 78-aastase Märdi asukohta.

 

Märdi lähedane pöördus politseisse ja andis teada, et mees on oma kodust lahkunud ning telefoni maha jätnud. Viimane kontakt oli lähedastel Märdiga 5. märtsil. Mehe tervis on halb, ta vajab igapäevaselt ravimeid ning seetõttu võib tema elu olla ohus.

 

Politsei on Märti otsinud koertega nii tema elukoha läheduses olevast metsast kui ka põllult. Samuti on läbi vaadatud tema lähedase mahajäetud talu ümbrus. Politseil on alust arvata, et Märt võib liikuda Merida firma helelillat värvi naiste jalgrattaga.

 

Märt on umbes 180 cm pikk, keskmise kehaehitusega. Seljas on tal musta värvi kilepüksid, heleroheline tuulejope, tumepruun kootud villane müts ja jalas kummikud.

 

Politsei palub kõigil, kes on Märti näinud või omavad infot tema võimaliku asukoha kohta, anda sellest teada hädaabinumbril 112.

 

Järgnevatel nädalatel kontrollis otsingumeeskond maatikul, teenistuskoerte ja drooniga üle kadunud mehe koduümbruse ja lähimaastiku. Edasi laiendati otsingupiirkonda ning kontrolliti kümne kilomeetri raadiusesse jäävad metsatukad, karjäär, metsasihid ja teeotsad. Vesteldi ka kohalike elanike, kauplusemüüjate ja teistega, kuid meest leida ei õnnestunud.

Jaga
Back to top button