Monday , 25 October 2021
942856 10153458474087810 889234364295162234 n

Keskkooli õpilased saavad rahatarkuse asjatundjateks, programm kutsub osalema noori üle Eesti

SEB Koolisaadikute programm jätkab teise lennuga, et panustada finantskirjaoskuse parandamisse üle Eesti. Tegemist on unikaalse arenguprogrammiga, mille jooksul läbivad keskkooli õpilased rahatarkuse koolituste sarja ja jagavad saadud teadmisi oma kaasõpilastega. Sel korral laieneb programm ka Lätti ja Leetu.

„Investeerimine, jätkusuutlik ettevõtlus ja rahaasjade edukas korraldamine pakuvad noortele järjest rohkem huvi, mistõttu jätkame ka tänavu sügisel koolisaadikute programmiga ning laiendame seda teistesse Balti riikidesse. Kutsume tublisid ja hakkajaid keskkooli noori algatusega liituma, et saada vahetu kogemus finantsmaailmas, läbida põhjalik rahatarkuse koolituste sari ja oma teadmisi kaasõpilastega jagada ning koostöös panustada laiemalt finantskirjaoskuse parandamisse üle Eesti,“ kommenteeris SEB turunduse segmendijuht Delis Kruustik.

Kaheksa kuud kestva programmi jooksul saavad noored rahvusvahelise koostöö kogemuse ja saadikuid koolitatakse säästmise, investeerimise, eelarve haldamise ja ettevõtluse teemadel. Lisaks toimuvad saadikutele õpitoad, mis räägivad edukast avalikust esinemisest, isikliku brändi loomisest ning teenuse disainist, et paremini oma finantsteadmiste jagamiseks ette valmistada. Noortele on nende isiklikul arenguteel panga poolt toeks SEB mentorid.

„Koolisaadikute programmi eesmärgiks on jagada rahatarkust noortelt noortele. Usume, et tänu programmis omandatud kogemusele ja teadmistele on just noored ise kõige paremad finantskirjaoskuse õpetajad oma koolikaaslastele, seletades tundides teooriat enda vaatenurgast ja kasutades eakaaslastele sobivaid näiteid,“ lisas Kruustik.

Hiljemalt oktoobri lõpuks on oodatud kandideerima kõik 10. kuni 11. klassi õpilased. Koolisaadikute programmiga on võimalik täpsemalt tutvuda SEB kodulehel.

 

Jaga

Vaata ka:

lightbulb g78fb3c71d 640

Aab: energia hinnatõusu leevendatakse kahe meetme abil

“Võrguteenuse tasust 50 protsenti plaanime riigi poolt kõigile kodu- ja äritarbijatele kinni maksta. Soodustus kehtiks …

download

Kindel osa Tartu identiteedist – kohvik Werner. Läbi aegade ja ikka veel!

Kunstnik Ilmar Kruusamäe on Werneri stammkunde alates 1970. aastate lõpust, mil ta oli majandustudeng ja …

Tarokaart

Esmaspäev 25.10 Tarokaart on MÕÕGAD 4

Soovid täna seda, et kõik asjad oleksid kindlalt Sinu kontrolli all ja tasakaalus. See aga …

Screenshot 2021 10 25 at 07.48.53

Eesti Tulevikuerakond tegi kohalike omavalitsuste valimistel erakondadest kõige kehvema tulemuse

2020. aasta 20. augustis asutatud Eesti Tulevikuerakond tegi kohalike omavalitsuste valimistel erakondadest kõige kehvema tulemuse, …