Esmaspäev , 4 detsember 2023
talv 1

Keskkonnaagentuur annab teada: Nädala teisel poolel muutuvad teeolud halvaks ja libeduseoht on väga suur!

Keskkonnaagentuur hoiatab ilmateenistus.ee nädalaprognoosis, et nädala teisel poolel muutuvad teeolud halvaks ja libeduseoht on suur! Öösiti langeb temperatuur nii õhus kui teepindadel laialdaselt miinuspoolele ja püsib veel ka hommikupoolikul alla 0°C, lisaks tuleb sajuhooge lörtsi ja lumena, rannikul ka vihmana.

Neljapäeval (19.10) algab tõusva õhurõhu foonil Skandinaavias tugevneva kõrgrõhuala laienemine üle Läänemere. Samal ajal püsib Venemaa kohal madalrõhuala ja selle servast kandub meile niiskust. Öösel on vihma- ja lörtsihooge enamasti rannikualadel ning puhub mõõdukas põhjakaare tuul. Päeval tungib põhjakaarest sisse järjest külmemat õhku – sajuhooge on laialdasemalt ja enam tahkel kujul s.t. nii lörtsi kui lume ja lumekruupidena, saartel ja looderannikul tuleb veel ka vihmana alla. Põhja- ja kirdetuul tugevneb. Öised miinimumid langevad -2..+2°C-ni, vaid kitsastel rannikuäärsetel aladel jäävad 5°C lähedale, päevane õhutemperatuur on 0..+5°C piires.

Reedel (20.10) jätkub kõrgrõhkkonna tugevnemine ja selle serva mööda külma lisandumine, mis soodustab suhteliselt sooja merevee ja Soome lahe kohal pilvede arenemist. Pilvi ja sajuhooge kandub põhjarannikult ka sisemaa suunas ning nii ongi lörtsi- ja lumehoogude tõenäosus suurem Põhja-Eestis, sajuhooge on ka saartel ja siin tuleb ikka vihma ka. Kirdetuul on sisemaal mõõdukas, põhjarannikul ja ka Hiiumaal tugev. Õhutemperatuur on öösel 0..-4, tuulele avatud rannikul üle 0°C, päeval on +1..+5°C.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Teisipäev 5 detsember 2023

Neitsi (23. august – 22. september) Kaart: ErakTõlgendus: See on hea aeg sisemiseks peegelduseks ja

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 5 detsember 2023

Neitsi Teisipäev on hea päev oma tervise eest hoolitsemiseks. Võid teha trenni, süüa tervislikult või

error: Sisu on kaitstud!