Erakorralised uudised
minuaeg ulemus

Keskkond Mürgitab: Kaks Tüüpi Inimesi, Keda Mürgised Ülemused Kõige Sagedamini Palkavad

Mürgised ülemused võivad sageli eelistada kahte tüüpi inimesi, kes vastavad nende manipuleerimis- ja kontrollivajadustele. Siin on kaks peamist tüüpi inimesi, keda mürgised ülemused kõige sagedamini palkavad:

  1. Jah-sõnajad: Need inimesed on altid nõustuma kõigega, mida nende ülemus ütleb, isegi kui see on eetiliselt või moraalselt küsitav. Nad ei sea kahtluse alla ülemuse otsuseid ega paku vastulauseid ning on valmis tegema kõike selleks, et meeldida ja säilitada oma töökoha.

  1. Konflikti vältijad: Need inimesed püüavad vältida konflikte ja ebameeldivusi, isegi kui see tähendab oma seisukohtade või vajaduste mahasurumist. Nad kardavad vastu seista ülemusele või väljendada oma arvamust erinevatel teemadel ning püüavad jääda neutraalseks või nähtamatuks, et mitte ärritada või kahjustada suhteid.

Mürgised ülemused hindavad neid tüüpe, sest nad võimaldavad neil säilitada kontrolli ja võimu oma töökeskkonnas. Jah-sõnajad ja konflikti vältijad ei esita väljakutseid ülemuse autoriteedile ega kipu põrkuma vastu nende käskudele või käitumisele, mis võimaldab mürgistel ülemustel jätkata manipuleerimist ja domineerimist oma alluvate üle.

Siiski on oluline märkida, et selliste tüüpide töölevõtmine võib pikas perspektiivis olla kahjulik nii organisatsioonile kui ka töötajatele endile, kuna see võib vähendada innovatsiooni, loovust ja meeskonnatööd ning suurendada töötajate stressi ja motivatsiooni langust. Seetõttu on oluline luua töökeskkond, kus julgustatakse avatud suhtlemist, ausat tagasisidet ja vastastikust austust.

Vaata ka:

Kivioli uus uhishoone 2023726

Põhja päästekeskuse sündmused 19.06 – 20.06.2024

Tallinn 19.06 kell 11.46 teavitati häirekeskust, et Põhja-Tallinnas Vihuri tänava kortermaja korteris on tunda gaasilõhna.

218652 680x450 horoscope wheel signs 650x430 1 600x397 2

Mida Edda Paukson ja Igor Mang sulle ei räägi: teadus horoskoobihulluse taga.

Mida Edda Paukson ja Igor Mang sulle ei räägi: teadus horoskoobihulluse taga. Teaduslikust vaatenurgast on