Esmaspäev , 4 märts 2024
Erakorralised uudised
Anneli Ott
wikipedia.org

Keskerakonna uueks peasekretäriks kinnitati Anneli Ott

Eesti Keskerakonna juhatus kinnitas uueks peasekretäriks Anneli Oti, kes alustab tööd tuleval esmaspäeval.

Keskerakonna vastvalitud esimees Mihhail Kõlvart sõnas, et Eesti suurim erakond vajab täiskohaga tegevjuhti. „Mul on hea meel, et Anneli Ott on valmis seda vastutust kandma. Anneli saab Keskerakonna peasekretärina edukalt rakendada Riigikogu liikme, ministri ja Võrumaa piirkonna juhina hangitud kogemusi,” leidis Kõlvart.

Rohkem kui kümme aastat Keskerakonda kuulunud Anneli Ott on töötanud omavalitsusjuhina, esindanud Kagu-Eesti elanikke parlamendis ning pidanud riigihalduse- ja kultuuriministri ametit. Praegu tegutseb ta Eesti Spordiselts Kalev juhatuse liikmena. Anneli Oti sõnul tuleb esmalt tagada erakonnas töörahu ja tõsta erakonna nähtavust kõikjal Eestis. „Mõistagi toovad suured muudatused esile erinevaid emotsioone. Ka minul saab olema sisseelamise periood. Esimene ülesanne saab loomulikult olema suhtlus erakonnaliikmetega, aga muidugi ka uute tööde ja plaanide käivitamine,” lausus Ott.

„Senine peasekretär Andre Hanimägi on kahe ja poole aasta jooksul teinud ära suure töö, asudes peasekretäri ametisse väga keerulisel ajahetkel ning vedades kohalike omavalitsuste ja Riigikogu valimiskampaaniat. Tänan teda tema panuse ja töö eest,” ütles erakonna esimees Mihhail Kõlvart.

Vaata ka:

man g15686e850 640

4 pisiasja, mida mehed pärast lahutust naistelt otsivad

Pärast lahutust võivad meeste ootused ja vajadused suhetes oluliselt muutuda. Nad võivad otsida omadusi ja

ian schneider PAykYb 8Er8 unsplash

3 viisi, kuidas kedagi nii hästi armastada, et ta tunneks end teie suhetes turvaliselt

Armastuse väljendamine viisil, mis paneb teie partneri end suhtes turvaliselt tundma, on suhete alustala. Siin

error: Sisu on kaitstud!