Kolmapäev , 28 veebruar 2024
Erakorralised uudised
271712521 294392752715260 744779745109013519 n
autor: keskerakond

Keskerakonna aseesimeeste ja peasekretäri ametisse kinnitamine on oluline sündmus erakonna jaoks.

See on huvitav uudis. Keskerakonna aseesimeeste ja peasekretäri ametisse kinnitamine on oluline sündmus erakonna jaoks.

Uued aseesimehed on kõik kogenud poliitikud, kellel on lai kogemus nii riigikogus kui ka omavalitsuses. Lauri Laats on olnud Riigikogu liige alates 2019. aastast, Jaak Aab on olnud Riigikogu liige alates 2003. aastast, Yana Toom on olnud Riigikogu liige alates 2007. aastast ja Jaan Toots on olnud Riigikogu liige alates 2003. aastast.

Uus peasekretär Anneli Ott on samuti kogenud poliitik, kellel on lai kogemus nii riigiametis kui ka erakonnas. Ta on olnud Riigikogu liige alates 2007. aastast, riigihalduse- ja kultuuriminister alates 2019. aastast ja Võrumaa piirkonna juht alates 2002. aastast.

Usun, et uued aseesimehed ja peasekretär toovad erakonnale uut energiat ja uusi ideid. Nad on kõik kogenud ja pädevad juhid, kes suudavad erakonda edasi viia.

Küsimuse kohta, miks Tanel Kiik aseesimehe ametisse ei saanud, siis see on tõesti huvitav. Tuginedes Keskerakonna põhikirjale, on aseesimehe ametisse võimalik valida vaid juhatusse kongressil kandideerinud ja valituks osutunud juhatuse liige. Kuna Tanel Kiik on juhatuse liige tulenevalt tema ametikohast Keskerakonna riigikogu fraktsiooni esimehena, siis ei saanud ta aseesimehe ametisse kandideerida.

Kõlvarti sõnul hindab ta Kiige teadmisi ja kaasab teda olulisematesse otsustesse. See on hea uudis, sest Kiik on tunnustatud poliitik ja riigimees, kes omab väärtuslikku kogemust.

Usun, et Keskerakond on uue juhtkonnaga heas seisus. Uued juhid on kogenud ja pädevad ning neil on selge visioon erakonna tuleviku kohta.

Vaata ka:

janar keel

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed…

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed, avastame end tihtilugu tõdemuse

Finantsinspektsiooni scaled

Finantsinspektsioon tegi Creditstar Estonia AS-ile ettekirjutuse

Finantsinspektsioon (FI) tegi Creditstar Estonia AS-ile (registrikood 11251314) ettekirjutuse, kuna tuvastas minetusi tarbijate krediidivõimelisuse hindamises

error: Sisu on kaitstud!