Erakorralised uudised
israel pina V85sH2OxkMY unsplash

Kellel 3 tähemärgil tuleb 16.10 hea päev ja kellel halb päev? Uuri järgi!

Hea Päev:

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on Jäärtele hea päev, et võtta initsiatiiv ja astuda uusi samme oma eesmärkide saavutamise suunas. Teie energiatase on kõrge, ja teie julgus viib teid edule.

Ambur (22. november – 21. detsember): Amburid tunnevad täna inspiratsiooni ja soovi seiklusteks. See on suurepärane päev, et uurida uusi ideid ja seiklusi, olgu see siis reisimine või uute huvide avastamine.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Veevalajatel on täna hea päev ühistegevuseks ja sotsiaalseteks suheteks. Teie sõbralik ja innovatiivne olemus toob teid täna palju positiivseid kogemusi.

Halb Päev:

Vähk (21. juuni – 22. juuli): Täna võivad Vähid tunda end emotsionaalselt tundlikena ja võivad olla vastuvõtlikud stressile. Olge ettevaatlik, et hoida oma emotsioonid kontrolli all ja leida rahustavaid tegevusi.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): Skorpionid võivad täna tunda, et neil on raske teistega ühendust saada või nad võivad olla vastuolulistes suhetes. Püüdke suhtlemisel olla kannatlikum ja avatum.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Kaljukitsed võivad täna tunda survet ja vastutust oma töö- või karjäärisfääris. See võib olla stressirikas päev, kuid võtke asjad üks samm korraga ja ärge laske end liigselt koormata.

Loe lisaks: Horoskoop – Esmaspäev 16 oktoober 2023

Vaata ka:

minuaeg

UUE NÄDALA, ENNUSTUSED, HOROSKOOP, TAROSKOOP

Esmaspäev 24 juuni – Pühapäev 30 juuni 2024 “Uus nädal toob kaasa põnevaid muutusi ja

53813444473 c1557e9969 w

Välisminister Tsahkna Luksemburgis: Schengeni viisanõue Gruusia diplomaatiliste- ja teenistuspasside omanikele tuleb uuesti kehtestada

Välisminister Margus Tsahkna osales täna, 24. juunil Luksemburgis Euroopa Liidu välisasjade nõukogu kohtumisel, mis keskendus