Esmaspäev , 4 detsember 2023
horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 16 oktoober 2023

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Täna on sinu jaoks suurepärane päev, et teha edasiminekuid oma eesmärkide poole. Sul on palju energiat ja motivatsiooni ning suudad keskenduda sellele, mis on oluline. Samuti on sul hea intuitsioon ja suudad teha õigeid otsuseid.

Loe ka: Hiina nädala horoskoop esmaspäev 16.10 – pühapäev 22.10.2023

Sõnn (21. aprill – 20. mai)

Täna on sinu jaoks sobiv aeg koduste asjade planeerimiseks. Sul on hea visioon sellest, mida sa oma kodus muuta soovid, ja oled valmis tegutsema. Samuti oled sa heas kontaktis oma emotsioonidega ja suudad neid väljendada.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Täna on sinu jaoks hea päev suhtlemiseks. Sul on lihtne teistega ühendust luua ja luua uusi kontakte. Samuti oled sa loov ja suudad välja mõelda uusi ideid.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Täna on sinu jaoks oluline keskenduda oma perekonnale ja lähedastele. Sul on vajadus nendega lähedal olla ja nendega aega veeta. Samuti oled sa tundlik ja suudad mõista teiste tundeid.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Täna on sinu jaoks hea päev oma karjääri arendamiseks. Sul on palju energiat ja motivatsiooni ning suudad saavutada oma eesmärgid. Samuti oled sa enesekindel ja suudad oma arvamust teistele selgelt väljendada.

Neitsi (23. august – 22. september)

Täna on sinu jaoks hea päev oma tervise eest hoolitsemiseks. Sul on hea motivatsioon teha tervislikke valikuid ja suudad oma keha vormi viia. Samuti oled sa praktiline ja suudad oma eesmärke saavutada.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Vaata ka:

kool

Hariduskriis tõusmas: Õpetajate Liit kaalub streiki väikese palgatõusu tõttu

Haridustöötajate liidu juht Reemo Voltri väljendas pettumust valitsuse ettepanekus õpetajate töötasu alammäära tõstmiseks, mis on

53375637440 2d53fe1d3c c

Välisminister Margus Tsahkna Londonis: Venemaa peab tasuma Ukrainas tekitatud kahju eest

Välisminister Margus Tsahkna viibib 4.–5. detsembril kahepäevasel visiidil Londonis, mille käigus ta kohtus täna oma

error: Sisu on kaitstud!