0.2 C
Tallinn
Laupäev 1. aprill 2023
UudisedKehtna abivallavanem tabati autoroolist lausjoobes. Poliitik põhjendab: olin haige

Kehtna abivallavanem tabati autoroolist lausjoobes. Poliitik põhjendab: olin haige

Märtsi hakul võttis politsei roolist maha Kehtna abivallavanema Katrin Velleste, kes oli raskes joobes. Velleste rõhutas, et kriminaalmenetlus tema suhtes on lõpetatud. Mis puudutab naise töökohta, siis teatas vallavanem Tanel Viks, et tema teostab praegu oma uurimist, misjärel selgub, mis saab.

„Kuulujutte on, olen kuulnud, aga mina opereerin faktide põhjal,“ lausus Viks täna Delfile. Ta keeldus vastamast, kas ta siis polegi ise Vellestelt uurinud tema kohta käivate väidete kohta. „On erinevaid jutte, aga olen pannud teabenõuded PPAsse ja karistusregistrisse,“ jätkas vallavanem oma uurimise kohta.

Mis puutub juttudesse, siis üks kohalik muljetas, et Velleste jäi politseile autoroolis vahele 1,6-promillise joobega ja ka põgenemisega. Delfile teadaolevalt leidis juhtum aset märtsi hakul. Politseipatrull tegi Kehtna vallas regulaarset liikluskontrolli, kui märkas Vellestet ja tolle autot kahtlase sõidustiili tõttu. Velleste polevat põgenenud, küll aga läks tal veidi aega, et korravalvurite märguannet märgata ja peatuda, seda ilmselt suure joobe tõttu.

loe edasi siit

delfi.ee

Veel artikleid