rimi

Kaupade mobiiltelefoniga skaneerimine on nüüd Rimi klientide käsutuses

Kaupade mobiiltelefoniga skaneerimine on nüüd Rimi klientide käsutuses

Rimi kauplustes algas pilootprojekt, mis pakub klientidele võimalust skaneerida tooted sisse ostupuldi asemel oma mobiiliga. Mobiilne skaneerimine teeb ostuprotsessi veelgi kiiremaks ja mugavamaks ning tagab kontaktivaba ostlemise. Uus lahendus on Eestis veel suhteliselt vähe kasutusel ning Rimil on hea meel selle levikusse panustada.

“Tavakassad, iseteeninduskassad, ostupult ja nüüd ka mobiilirakendus – igal neist lahendustest on oma eelised. Seetõttu säilitame kauplustes erinevaid ostuvõimalusi ja paindlikku lähenemist, nii et iga klient saab valida ostude mahust ja tüübist lähtuvalt kõige mugavama lahenduse. Mobiilne skaneerimine on aga üks mugavamaid ja kiiremaid võimalusi ostlemiseks, pakkudes klientidele veel üht tööriista ostukogemuse laiendamiseks,” rõhutab Rimi turundusjuht Andrija Arro.
Sinu Rimi äpiga ostlemine sarnaneb kaupade ostmisega ostupuldi abil: poodi sisenedes avab klient rakenduse, skannib poekeskkonnas QR-koodi ja poodlemine võib alata. Rakendus salvestab kõik telefonis skannitud tooted. Seejärel tuleb minna iseteeninduskassasse, skannida selle ekraanil olev QR-kood ja maksta ostetud kauba eest.

Pilootprojekt käivitatakse esialgu kolmes kaupluses: Mustamäe keskuse, Telliskivi ja Juhkentali Rimis. Eduka piloodi korral plaanib Rimi teenust laiendada ka teistes Eesti kauplustes ning Balti riikides.

Tänaseks kasutab Rimi äppi enam kui 40 000 Rimi klienti ning kasutajate arv kasvab pidevalt. Pea 50% klientidest kasutab aktiivselt ka iseteeninduskassasid. See näitab kasvavat valmisolekut kasutada igapäevaelus uusimaid tehnoloogiaid.

Mobiilse skaneerimise kohta saab täpsemalt lugeda siit ->

Rimi Eesti Food AS kauplused kuuluvad Rootsi kapitalil põhineva Rimi Baltic AB kaupluste hulka, mille ainuomanikuks on ICA Gruppen AB. Rimi tugevuseks on tervislik kaubavalik, kvaliteetsed puuviljad ning mitmekesine omatoodete sortiment. Kokku on Rimi Baltic AB-l kolmes Balti riigis 276 kauplust, sealhulgas 87 hüpermarketit (neist 17 Eestis), 68 supermarketit (neist 21 Eestis), Rimi minisid 100 (neist 44 Eestis), ekspress Rimisid 20 (neist 3 Eestis) ning 1 odavmüügikauplus Lätis. Rimi pakub Eestis tööd ligi 2700 inimesele.

Allikas. Rimi.ee

Vaata ka:

horoskoop minuaeg.com 2

3 Sodiaagimärki, kes On Sunnitud Tõele Vastu Astuma (Heas Või Halvas) teisipäeval 21.05.2024

1. Kaksikud (21. mai – 20. juuni) Kaksikud seisavad silmitsi oluliste tõdede ja otsustega oma

horoskoop numbrid

Horoskoop tervis-heaolu: Teisipäev 21 maid 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on oluline keskenduda oma energiat taastavale tegevusele. Füüsiline