Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
96899802 121189919578021 6626679344209068032 n

Kauakestva suhte saladused

Kauakestva suhte saladused

Paljud ihaldavad enda kõrvale kedagi, keda armastada kuni elu lõpuni. Kahjuks kipuvad tänapäeval paljud suhted liiga varakult lõppema. Kuidas aga saavutada tugev suhe, mis jääb tõepoolest kestma? Järgnevalt avaldame sulle kauakestva suhte saladused, et saaksid olla kallimaga õnnelikus suhtes, mis jääb kestma.

1. Mine kallimaga kohtingule

 

Pikaaegses püsisuhtes võivad kohtingud ja romantika jääda tagaplaanile, sest kirg on vaikselt jahtumas. Kui soovid aga kallimaga olla veel kaua õnnelikult koos, pead kaaslasega käima aeg-ajalt kohtingul, et nautida pisut romantikat, tuua oma suhtesse mängulist flirti ja proovida omavahelist sädet hoida. Vii armsam mõnikord romantilisse restorani, korralda talle armas piknik või minge mere äärde jalutama. Koos veedetud aeg muudab teid lähedasemaks, teeb teie suhte tugevamaks ja aitab teil hoida seda imelist sidet, mis teid kaht ühendab.

2. Ära sea oma kaaslasele liiga kõrgeid ootusi

Ära oota, et sinu suhe on samasugune kui romantilises komöödias, sest elu ei ole film. Ära eelda, et kallim on täiuslik ja ei tee kunagi vigu. Ära oota, et partner teeb sulle kogu aeg kalleid kingitusi, vaid märka neid pisikesi ja erilisi hetki, millega kallim sind üllatab. Ole tänulik, kui kaaslane pakub sulle pärast tööpäeva massaaži ja oska tema romantilisi žeste hinnata. Liiga kõrged ootused avaldavad partnerile liigset survet, muudavad sind ärevaks, toovad teie suhtesse rohkem nääklemist ja teevad teid mõlemaid rahulolematuks.

3. Jäta hüvasti vaikimisele ja ole selle asemel rohkem avatud

Suhtes, mis jääb tõesti kestma, valitseb avameelne suhtlemine. Ära ole arvamusel, et partner loeb sinu mõtteid, sest olete olnud kaua koos ja kallim peaks sinust kõike teadma. Kui sind vaevab miski, siis ära hoia oma tundeid vaid iseenda sees, vaid räägi partnerile oma muredest. Tänu avameelsele suhtlemisele on partneritel võimalik üksteist paremini mõista, mis muudab suhte tugevamaks ja õnnelikumaks. Just selline suhe jääbki kestma.

4. Vali hoolikalt, kuidas lahinguid pidada

Tülitsemine on suhetes paratamatu, kuid õnnelikud paarid teavad, kuidas oma lahinguid valida ja kuidas neid lahinguid pidada. Kui soovid, et suhe jääks kestma, pead vältima tühiseid tülisid ja keskenduma vaid nendele probleemidele, mis tõepoolest vajavad sekkumist. Ära tekita tüli igast pisiasjast, vaid vali õiglane võitlus siis, kui see on tõesti vajalik. Ja kui teil tekib mõni tugevam vaidlus, siis on kõige tähtsam meeles pidada, kuidas erimeelsuste korral käituda. Paarid, kes tülitsedes räägivad rahulikult probleemist, avaldavad selgelt oma arvamust ja proovivad koos leida parima lahenduse, on suhtes õnnelikumad kui need paarid, kes lihtsalt tülitsevad tuliselt sellel eesmärgil, et partnerit võita.

5. Üllata oma kõige kallimat inimest

 

Inimesed, kes üksteist armastavad, teevad aeg-ajalt teineteisele üllatusi, sest mõnikord lihtsalt tahaks kallimat hellitada. Kingitused ja üllatused toovad teie suhtesse rohkem romantikat, spontaansust ja rõõmu. Pane armsama silmad särama, valmistades talle hommikusöögi voodis, too kaaslase näole naeratus, öeldes talle ilusaid sõnu või pane kallima süda sulama, kinkides talle enda tehtud romantilise luuletuse. Hellita oma armsamat, väljenda talle oma armastust ja näita välja, kui palju sa temast hoolid. Õnnelikud paarid teavad, kui palju rõõmu toovad pisikesed üllatused ja kuidas need muudavad suhte tugevamaks.

6. Alati panustage oma suhtesse maksimaalselt

Selleks et suhe toimiks ja jääks kestma, peavad mõlemad partnerid endast andma 100%. Igas suhtes esineb aeg-ajalt raskusi ja igal paaril võivad ette tulla pisut keerulisemad ajad. Kõige olulisem on aga rasketel hetkedel toetada partnerit, võidelda oma armastuse eest ja pingutada oma suhte nimel. Pea meeles, et suhe jääb kestma siis, kui kaks inimest on teinud ühise valiku. Valiku suhtesse panustada ja selle eest alati võidelda!

7. Tõsta partner esikohale

Suhe jääb kestma siis, kui mõlemad partnerid väärtustavad suhet ja tõstavad üksteist alati kõige esimeseks. Sinu töö, sõbrad ja hobid on kahtlemata olulised, kuid kõige tähtsam peaks sinu jaoks siiski olema sinu kallim. Ära tee tööl liiga palju ületunde, vaid leia aega ka partneri jaoks. Tõesta partnerile, et hoolid temast ja näita välja, kui oluline ta sinu jaoks on. Partner peab tundma, et ta on sinu jaoks kõige tähtsam ja et oleksid tema nimel valmis kõigeks.

8. Tehke koos majapidamistöid

Ei ole aus, kui kõik kohustused peavad jääma vaid ühele inimesele. Õnnelikus suhtes jagavad partnerid omavahel majapidamiskohustusi ja töötavad üheskoos kui meeskond. Leppige kokku, kellele millised ülesanded kuuluvad ja vajadusel võite majapidamistöid aeg-ajalt vahetada. Samuti võite mõnikord teha majapidamistöid üheskoos, näiteks valmistage koos õhtusöök või leppige kokku ühine koristuspäev. Tugevas suhtes panustavad partnerid võrdselt ja selline ühtne tiimitöö muudab neid mõlemaid õnnelikumaks.

9. Kuula partnerit tähelepanelikult

Kui armastad kallimat, siis näita tema vastu austust ja kuula teda, kui ta sinuga räägib. Kui kallim soovib sulle oma muresid kurta, siis ära kuula samal ajal poole kõrvaga telekat või ära chati samal ajal oma sõpradega. Kuula partnerit tähelepanelikult, ole oma mõtetega tema jutu juures ja keskendu ühisele vestlusele. Kui sa ei pööra kallimale piisavalt palju tähelepanu, siis ta tunneb ühel hetkel, et sa ei mõista teda enam, ta pole enam sinu kõrval nii õnnelik kui vanasti ja et võib-olla ei ole te teineteise jaoks loodud. Õnnelikud paarid kuulavad alati üksteist ära, et vältida kallimast lahku kasvamist ja olla veel kaua õnnelikult koos.

10. Leidke üksteise jaoks aega

 

Suhe jääb kestma siis, kui partnerid leiavad teineteise jaoks piisavalt aega ja veedavad palju aega koos. Leidke ühised hobid, millega nädalavahetusel tegeleda. Korraldage hubane filmiõhtu ja vaadake üksteise kaisus filme. Või minge jalutama, et saaksite rahulikult suhelda. Kui sa ei ole piisavalt palju kallimaga koos, tunned varsti, et kasvate lahku ega mõista üksteist enam. Seega – leidke üksteise jaoks aega, et vältida lahku kasvamist, muuta oma suhe tugevamaks ja muutuda omavahel lähedasemaks.

11. Ole alati partneri vastu aus

Kui soovid olla suhtes, millel oleks tulevikku, pead olema kallima vastu alati aus. Kui jääd partnerile korduvalt valedega vahele, ei pruugi kaaslane sind enam usaldada. Ilma usalduseta ei ole aga suhtel mitte mingit tulevikku. Aus suhtlemine on tähtis, sest see paneb kindla vundamendi tugevale suhtele. Õnnelikud paarid teavad, et valetamine on kohutav tegevus, mis hävitab lõpuks armastuse. Seega, kui armastad kallimat, siis austa teda, ole tema vastu alati aus ja ära tee talle oma valedega haiget. Sest ühel päeval võivad sinu valed sulle endale väga valusalt kätte maksta.

12. Näita partneri vastu tänulikkust

Pikaajalises püsisuhtes on oluline näidata oma kallima vastu tänulikkust. Täna partnerit, kui ta on sulle valmistanud maitsva õhtusöögi. Ütle armsamale midagi positiivset, kui partner on võtnud vaevaks, et sulle mõni üllatus korraldada. Kiida oma kallimat, kui ta on ootamatult ette võtnud suure koristuspäeva ja löönud kodu särama. Siirad tänuavaldused teevad partneri meele rõõmsamaks ja avaldavad suhetele positiivset mõju. Seega – näita partnerile, kui tänulik sa oled, et kallim on sinu heaks midagi toredat teinud.

Kokkuvõtteks võib lühidalt öelda, et suhe jääb kestma siis, kui suhtes valitseb ausus, partnerid usaldavad teineteist, nad leiavad üksteise jaoks aega, nad räägivad omavahel kõigest, nad kuulavad teineteist, suhtes valitseb tugev austus ja partnerid oskavad tülisid lahendada. Selline suhe muudab partnerid õnnelikuks ja just õnnelik suhe jääbki kestma.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist

Regionaalminister Madis Kallas andis täna teada, et lahkub regionaalministri ametist. Kallase volitused ministrina lõppevad täna

ingel

Ingli sõnum – Teisipäev, 16. aprill 2024

Tere tulemast tänase inglisõnumi juurde! Täna toob ingel Metatron teile sõnumi usaldusest ja jumalikust juhatusest.

error: Sisu on kaitstud!