AnyDesk

Kaua võib? Taas laadis naisterahvas arvutisse AnyDesk programmi ja kaotas väga suure summa raha

Ida prefektuuri ööpäevainfo 17.11.2023

Kelmus

16. novembril pöördus politseisse Narvas elav naine, kellele helistati väidetavalt politseist ja paluti kelmuse tõkestamiseks laadida arvutisse AnyDesk programm. Naine laadis programmi alla ning sisestas Smart-ID paroolid. Kelmusega tekitatud kahju on 7600 eurot. Loe mis on AnyDesk SIIT

Ida-Virumaa

Vägivald võimuesindaja vastu

16. novembril ründas 51-aastane mees Alutaguse vallas ametikohustusi täitvat politseiametnikku. Mees peeti kinni. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Kehaline väärkohtlemine

16. novembril teatati politseile, et Toila vallas lõi 71-aastane mees enda abikaasat. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Piiriturvalisus

Möödunud ööpäeval tõkestati Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemine üheksal Somaalia, neljal Moldova, kolmel Venemaa, kahel Malaisia, kahel Ukraina, kahel Gruusia, ühel Iisraeli ja ühel Transnistria kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

Vaata ka:

sibulakoored

Ei tea, mida sibulakoortega peale hakata? Siin on 3 lihtsat ja ebatavalist retsepti, mida soovite kindlasti proovida.

Sibulakoored on sageli tähelepanuta jäetud, kuid need on väärtuslikud ja mitmekülgsed. Sibula rikkalik ja eristav

ram kishor 3Dg7l66RGFA unsplash

Tee seda ja su lilled õitsevad aastaringselt – kasuta seda looduslikku koostisosa

Saavuta aastaringne õitsemine ja tugev taimede tervis vaid ühe loodusliku koostisosaga. Avastage saladus, kuidas saada