Esmaspäev , 11 detsember 2023
Erakorralised uudised
AnyDesk jpg

Kaua võib? Taas laadis naisterahvas arvutisse AnyDesk programmi ja kaotas väga suure summa raha

Ida prefektuuri ööpäevainfo 17.11.2023

Kelmus

16. novembril pöördus politseisse Narvas elav naine, kellele helistati väidetavalt politseist ja paluti kelmuse tõkestamiseks laadida arvutisse AnyDesk programm. Naine laadis programmi alla ning sisestas Smart-ID paroolid. Kelmusega tekitatud kahju on 7600 eurot. Loe mis on AnyDesk SIIT

Ida-Virumaa

Vägivald võimuesindaja vastu

16. novembril ründas 51-aastane mees Alutaguse vallas ametikohustusi täitvat politseiametnikku. Mees peeti kinni. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Kehaline väärkohtlemine

16. novembril teatati politseile, et Toila vallas lõi 71-aastane mees enda abikaasat. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Piiriturvalisus

Möödunud ööpäeval tõkestati Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemine üheksal Somaalia, neljal Moldova, kolmel Venemaa, kahel Malaisia, kahel Ukraina, kahel Gruusia, ühel Iisraeli ja ühel Transnistria kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Arastuse horoskoop Esmaspäev 11 detsember 2023

Jäär Oled täna eriti tundlik ja romantiline. Sul on soov näidata oma armastatule, kui väga

taroskoop minuaeg.com jpg

Taroskoop – Esmaspäev 11 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) – “Vanker” See päev toob Jäärale edu ja edasiliikumist.

error: Sisu on kaitstud!