Neljapäev , 30 november 2023
woman 2003647 1280

Kas Sa usaldad elu….

Kas Sa usaldad elu? Et asjad laabuvad ja Sinu jaoks saab kõik hästi olema, isegi kui Sa praegu veel ei tea, kuidas täpselt. Kas Sa usaldad asjad kulgemisse või muretsed? Ja kui Sa kipud muretsema, siis kas tõeliselt suurte asjade ja sündmuste pärast oma elus või kõige pärast, ka väikeste argiste asjade pärast, millel homme või nädala pärast enam kaalu polegi? Kui Sa ei oska öelda, kui palju Sa usaldad elu kulgemist, siis vaata, kui tihti Sa tabad ennast muremõtetelt. Kui Sa muretsed, siis Sa automaatselt ei usalda ja vastupidi – kui Sa tõeliselt usaldad, siis Sa ei muretse selle asja pärast üldse. Üks kahest on kogu aeg – mure või usaldus. Korraga pole nad kunagi.

Usaldamise puhul tekib kohe küsimus, keda või mida ma siis usaldan. Tundub, et inimestel, kes usuvad kõrgemasse jõudu mingil kujul – Jumalasse, inglitesse, universumisse või lihtsalt saatusesse – on lihtsam usaldada. Nemad usaldavad kellegi hoolde. Aga ikkagi on see vahel väga keeruline. Mina usun, aga ikkagi on mõnikord nii keeruline usaldada, sest usaldamine on alati pimesi – ma ju ei tea täpselt. Siis ma tuletan endale meelde, et usaldamine ongi see, kui ma ei tea täpselt, mis saab, aga usun ikkagi, et juhtub minu jaoks parim. Kui ma tean täpselt, siis see ei ole usaldamine, siis on see kindel teadmine. Nii et usaldamine ongi oma loomult seotud alati teadmatusega ja parima ootusega. 

Kui Sa ei usu ühtegi kõrgemasse jõudu, siis on Sul arvatavasti raskem ka usaldada. Keda või mida siis usaldada? Kui Sa ikkagi tunned, et tahaksid vähem muretseda ja rohkem usaldada, siis Sa saad proovida usaldada. Sa ei pea isegi teadma, keda või mida, aga võid lihtsalt anda oma mure usaldusse ja vaadata, mis saab. Sa võid näiteks valida mõne väikese argise asja, mis Sulle natuke muret valmistab, see ei pea olema kohe kõige olulisem ja otsustavam küsimus Sinu elus. Aga selle väikese argise asjaga saab katsetada. Kui ma üldse ei muretse, mis siis sellest saab, kuidas asi välja kukub. Nii saab usalduse teel liikude väikeste sammudega ja kasvatada enesekindlust usaldamiseks ka suuremates küsimustes. Nii on ainuke viis katsetada ja teada saada, kas on olemas midagi või kedagi, keda usaldada, isegi kui Sa ei oska või ei taha seda miskit kuidagi nimepidi kutsuda.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Reede 1 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill): Võimalik, et kohtad kedagi, kes raputab sinu maailma. Ole

minuaeg.com ennustus horoskoop tarokaart

Tarokaart – Reede 1 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Keiser Tõlgendus: Aeg on võtta juhtimine oma elus.

error: Sisu on kaitstud!