Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
Screenshot 2021 11 02 at 08.31.38

Kas kultuuriminister Anneli Ott astub tagasi?

Kultuuriminister Anneli Ott, kel ei ole võimalik uute piirangutega tõttu osaleda kultuuriüritustel ning kelle töö on viimastel nädalatel saanud valdkonnalt valju kriitikat, on varem kinnitanud, et ei kavatse tagasi astuda.

Lisaks on Ott tunnistanud, et kuna ta on vaktsineerimata, siis tuleb tema töös nüüd ette kindlasti teatud takistusi, kuid minister on varem arvanud, et igapäevast tööd need piirangud otseselt ei sega.

Endine kultuuriminister Urmas Paet on Delfile öelnud, et kultuuriminister, kes kultuuriüritustel käia ei saa, ei tohiks oma ametis jätkata. “Kulutuuriüritustel käimine on väga oluline ja suur osa kultuuriministri tööst ning on elementaarne, et kultuuriminister neil üritustel ka kohal käib,” ütles Paet.

Loe edasi SIIT

Allikas Postimees.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!