Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
astrology gc13039e90 640

Horoskoop – Teisipäev 2 november

Jäär 21. märts – 20. aprill
Soodne aeg suhete parandamiseks. Pöörake tähelepanu oma tervisele, ärge alahinnake seda. Hea päev viia lõpule pooleliolevad tegemised ja tööd.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna veidi ülemeelikus meeleolus, püüate teha midagi originaalset ning võib-olla isegi hullumeelset. Otsite tavalisest rohkem teiste tähelepanu.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Püüdke säilitada oma kaaslastega harmoonilisi suhteid ning ärge teostage mingeid salajasi tegevusi. Püüdke olla võimalikult lihtne ja avatud.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna on soodne aeg kõikvõimalikuks individuaalseks tegevuseks. Kuid koostöö teistega on veidi raskendatud. Tegelege asjadega, kus te ei vaja teiste abi!
Lõvi 23. juuli – 22. august
Võite täna sattuda kummalistesse olukordadesse, kus te ei oska käituda. Püüdke jääda iseendaks ning vältige ebasiiraste inimestega suhtlemist.

Neitsi 23. august – 22. september
Täna on päev, mil peaksite kindlasti olema väga tähelepanelik, selle suhtes mida räägite ja teete. "Mütsiga löömise" meeleolu unustage kohe ära!

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Muusika, ilu ja armastus! Ootate suurt tähelepanu partneri poolt, kuid olge valmis seda ka ise pakkuma. Hea päev lõõgastumiseks ja puhkamiseks.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kipute täna oma mõistuses asju hullemaks tegema. Vältige liigset sentimentaalsust, tegelege millegi meeldiva ja rahustavaga, näiteks minge massööri juurde.
Ambur 23. november – 21. detsember
Teie enesetunne on nüüd üle keskmise hea. Tänu oma ülemeelikule tujule võite aga korraliku "supi" sisse sattuda. Vältige äärmustesse kaldumist.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tunnete täna huvi psüholoogiliste ja varjatud teemade vastu. Võimalik, et satute olukorda, kus peate kasutama oma vaimujõudu ja intuitsiooni.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Informats
ioonirohke päev. Hea avalikeks suheteks ja organisatoorseks tööks. Olge valmis vastu võtma tähtsaid otsuseid ning kuulama oma kaaslaste ideid.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kipute täna veidi endassetõmbunud ja nukker olema. Nostalgilised meeleolud viivad teid minevikumeenutuste juurde. Vältige rahvarohkeid paiku.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!