Tuesday , 18 January 2022
tuli

Karm: Tori vallas põleb pelletitehas, kui elektri arve on kõrge siis muu põleb…

Kell 18.10 said päästjad teate plahvatusest ja tulekahjust osaühingu Purutuli Sauga pelletitehases, kus põlema oli süttinud tootmishoonest eemal asuv filtripunker.

Kuna tööstushoone põleng on kõrgendatud astmega päästesündmus, reageeriti sellele suurte jõududega. Esimesena jõudsid õnnetuspaika Pärnu ja Pärnu-Jaagupi päästekomandod ning Taali vabatahtlikud päästjad. Õnnetuspaika on teel ka Häädemeeste ja Vändra päästjad. “Tulekahjule saadi jaole algfaasis, aste võib muutuda,” ütles päästeameti valvepressiesindaja Viktor Saaremets ja kinnitas, et tule leviku ohtu pole.

Pärnu Postimehe fotograafi Urmas Luige sõnutsi olid kell 18.50 sündmuskohal redelauto ja kuus tuletõrjeautot, kiirabi ja politsei. “Politsei ligemale ei lase – kõik on kaugemal peale redelauto. Nagu kardetaks plahvatust,” sedastas fotograaf kohapealt.

OÜ Purutuli alustas kunagises Stora Enso saeveskis saepurugraanulite tootmisega 2010. aastal, viis aastat hiljem laiendas tootmist. Valdav osa toodangust läheb ekspordiks, pelletid veetakse Pärnu sadama kaudu Põhjamaadesse, Taani ja Inglismaale.

Allikas. Parnu.postimees.ee

Jaga

Vaata ka:

wise

OLULINE: Eestlaste Wise pakub oma töötajatele 126-päevast täispalgaga isapuhkust

Eestlaste asutatud Briti finantstehnoloogiaettevõte Wise alustab uue puhkusepoliitikaga, mis võetakse kasutusele ettevõtte kontorites kogu maailmas …

indoneesia

Indoneesia parlament kiitis heaks seaduse rajada UUS riigi pealinn Kalimantanisse.

Indoneesia uue pealinna rajamiseks kulub 35 miljardit dollarit ning selle nimeks saab Nusantara, mis tähendab …

26166979 1772717192749034 5215974079727849660 n

OLULINE: Postiteenused muutuvad oluliselt.

„Inimeste elukvaliteet peab olema tagatud igas Eestimaa nurgas ja postiteenuse kättesaadavus on kindlasti selle oluline …

Elron rong

Tallinna-Tartu rongid hilinevad soojakraadide tulekuni

Viimase kahe nädala jooksul on mitmed Tallinna-Tartu rongid hilinenud või osaliselt asendatud bussidega, kuna äsja …