Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
tuli

Karm: Tori vallas põleb pelletitehas, kui elektri arve on kõrge siis muu põleb…

Kell 18.10 said päästjad teate plahvatusest ja tulekahjust osaühingu Purutuli Sauga pelletitehases, kus põlema oli süttinud tootmishoonest eemal asuv filtripunker.

Kuna tööstushoone põleng on kõrgendatud astmega päästesündmus, reageeriti sellele suurte jõududega. Esimesena jõudsid õnnetuspaika Pärnu ja Pärnu-Jaagupi päästekomandod ning Taali vabatahtlikud päästjad. Õnnetuspaika on teel ka Häädemeeste ja Vändra päästjad. “Tulekahjule saadi jaole algfaasis, aste võib muutuda,” ütles päästeameti valvepressiesindaja Viktor Saaremets ja kinnitas, et tule leviku ohtu pole.

Pärnu Postimehe fotograafi Urmas Luige sõnutsi olid kell 18.50 sündmuskohal redelauto ja kuus tuletõrjeautot, kiirabi ja politsei. “Politsei ligemale ei lase – kõik on kaugemal peale redelauto. Nagu kardetaks plahvatust,” sedastas fotograaf kohapealt.

OÜ Purutuli alustas kunagises Stora Enso saeveskis saepurugraanulite tootmisega 2010. aastal, viis aastat hiljem laiendas tootmist. Valdav osa toodangust läheb ekspordiks, pelletid veetakse Pärnu sadama kaudu Põhjamaadesse, Taani ja Inglismaale.

Allikas. Parnu.postimees.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!