Sunday , 23 January 2022
valguses ja varjus ekraan 1080x1920px 1

Kanal 2-s alustab täna 10.01 kodumaine draamasari „Valguses ja varjus“

Kanal 2-s alustab täna kodumaine draamasari „Valguses ja varjus“

Täna kell 22:00 jõuab Kanal 2 ekraanile Eesti filmi- ja teleauhindadel nii parima telesarja kategoorias kui ka parima naisnäitleja kategoorias esile tõstetud draamasari „Valguses ja varjus“, mille peaosas on hinnatud näitleja Mirtel Pohla.

Stsenarist Martin Algus pälvis sarja eest ka aasta sisulooja nominatsiooni. Seriaali peaosas on paljudest teatrietendustest ja mitmetest kodumaistest kinohittidest tuntud ja hinnatud näitleja Mirtel Pohla. Teistes rollides astuvad üles Indrek Sammul, Epp Eespäev, Karin Rask, Saara Nüganen jpt armastatud Eesti näitlejad.

Kuueosalises kodumaises draamasarjas „Valguses ja varjus“ läheb peategelane Diana (Mirtel Pohla) väiksesse külla oma surevale tädile (Epp Eespäev) toeks. Kokku saavad kaks ägedat karakterit kahest erinevast põlvkonnast. Päevavalgele tulevad pikalt peidus olnud saladused, sinna hulka ka kokkupõrkeid kohalikega ja eneseotsingud.

Diana ei tunne oma tädi ja loo arenedes kerkivad pinnale põnevad saladused nii Dianast endast kui ka tema perekonna minevikust ning võib-olla leiab Diana vastuse ka sellele, miks tema senine elu nii sihikindlalt tupikusse jooksnud on. Sarjale lisavad värvi väikese külakese kõikvõimalikud erinevad tegelased.

Draamasari „Valguses ja varjus“ alustab Kanal 2s täna kell 22.

Treiler: Vaata SIIT

Jaga

Vaata ka:

272456063 10215905923479338 5451259423301966650 n 1

Mida tegid sina, et vaksimata inimesed saaksid koos sinuga teatrisse, kinno, kohvikusse? Mida tegid sina – tennisist, et kaitsta õilsat sportlast Serbiast? Mida…

Kirume, süüdistame Kaja, Kiike, poliitikuid, keda iganes, aga mida tegid sina, et kaitsta oma töökaaslast …

varro vooglaid 72938259 scaled

KÕNE MEELEAVALDUSEL – Varro Vooglaid: probleem seisneb selles, et meie üle valitseb röövlijõuk

Probleemiks pole mitte ainult see, et valitsuse energiapoliitika on ühes või teises aspektis ebaõnnestunud – …

GRETE GRIFFIN

2 LAPSE EMA GRETE GRIFFIN paljastas ilustamata kogu tõe

Grete Griffin ja tema USA jalgpallurist abikaasa Robert Griffin III naudivad juba mõnda aega elu …

sigade katk

Koroonaviirusega on maailmas lisaks inimestele nakatunud ka sead.

Koroonaviirusega on maailmas lisaks inimestele nakatunud paljud loomad, kaasa arvatud sead. Erinevalt inimestest aga koroona …