Uudised

Kanal 2: Peatame skandaalse saate “Hingesoojus” tegemise

Kanal 2 omaniku ja programmijuhina oled olnud ametis peaaegu kuu, aga müra „Kodutunde“, „Hingesoojuse“ ja Triin Lellepi ümber ei vaibu. Mulle meenutab see situatsiooni Andrei Tarkovski elust, kellelt ühel kohtumisel kinokülastajatega küsiti: „Miks teie filme ei mõisteta? Kellele te neid teete?“ Tarkovski vastas: „Vaadake oma nägusid. Kas võib niisuguste nägudega mõista minu filme?“ Hetkel ei ole võimalik mõista, kes on Tarkovski ja kes publik.

 

Et selline seis lõpeks, kus omavahel on vastakuti emotsionaalsed inimesed „Kodutundest“ ja „Hingesoojusest“, on Kanal 2 otsustanud õigusliku selguse saabumise huvides „Hingesoojuse“ tegemise peatada. Hetkel arutavad advokaadid läbi üksikasju. Parimat varianti kui „Hingesoojus“ peatada ei ole.

„Heategevuslik saade kaunistab telekanalit, ent heategevuse puhul ei pea asjad olema õiged, vaid peavad ka näima õiged ja kui õhus on kahtlused, olgu põhjendatud või põhjendamata, ei saa heategevus niisugusel moel toimida. „Hingesoojust“ on tehtud üheksa saadet. Juurde ei tehta ja detsembri alguses läheb eetrisse viimane saade,“ kinnitab Pihel.

 

Loe edasi: Kroonika.delfi.ee/

Jaga
Back to top button