Erakorralised uudised

Kanal 2 „Noor meister“ paneb ka tähed meisterdama

Täna kell 20:00 stardib Kanal 2s Eesti kõige andekamate võistlus „Noor meister“ uus hooaeg ja seda vägevamalt kui kunagi varem. Oma ala osavaimat ootab ees noore meistri karikas ning saatejuhina asub noori juhtima populaarne multitalent Andrei Zevakin. Sel hooajal panevad end erinevatel aladel aga proovile ka tuntud Eesti inimesed.

Andekate noorte võistlussaade „Noore meister“ jõuab uuel hooajal Andrei Zevakini juhtimisel Kanal 2 ekraanile. Järgnevatel nädalatel saavad pärjatud vabariigi parimad noored autoplekksepad, graafilised disainerid, elektrikud, iluteenindajad, keevitajad ja hooldustöötajad, aga peale andekate noorte peavad sel korral teemakohaste väljakutsetega hakkama saama ka Eesti säravaimad tähed.

Nõnda õpib suunamudimise meister Zevakin koos autofännist näitleja Juss Haasmaga autokerest mõlke välja toksima, mitmekülgse meelelahutaja Karl-Erik Taukariga efektset logo looma, laulja Stefaniga pistikupesa paigaldama ja Eesti seksikaima naise Grete Paiaga kehakoorijat kokku segama. Koroonaajal keevitusentusiastiks saanud näitleja Marko Matvere üritab oma uue kirega sütitada ka Zevakinit ennast. Hooldustöötajate võistlussaates saab tuhande näoga näitleja Henrik Normann enda portfooliosse täiesti uue rolli, mis võistluses on määrava tähtsusega.

Hoogne võistlussaade „Noor meister“ alustab Kanal 2s täna kell 20.

Treiler vaata SIIT

Vaata ka:

horoskoop armastus

Nädala Armastuse Horoskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Üldine: Nädal toob kaasa romantilist energiat ja seiklusi. Oled

Tarokaart

Nädala Taroskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: The Chariot (Ratsanik) Sõnum: Sul on sel nädalal