Sunday , 20 June 2021
olumpiamangud

Kanal 2 ja Postimees toovad koos Discoveryga Pekingi ja Pariisi olümpiamängud Eesti spordisõpradeni

Kanal 2 ja Postimehe omanikfirma MM Grupp omandas Discoverylt 2022. aasta Pekingi taliolümpia ning 2024. aasta Pariisi suveolümpiamängude ainunäitamise õigused Eestis, lisaks näeb samade kanalite vahedusel 2020. aasta Tokyo suveolümpiat.

 

 

Discovery Grupiga sõlmitud lepingu järgi tagab MM Grupp Pekingi ja Pariisi olümpiamängude igakülgse näitamise ja kajastamise kontserni telekanalites Kanal 2 ja Kanal 12, lisaks Kuku raadios, Postimehe veebis ning meediagrupi kõikidel digiplatvormidel.

 

“Kanal 2 on võtnud eesmärgiks olla suurte kultuuri- ja spordiürituste keskel ning olümpiamängude otseülekanded kuuluvad kindlasti tippsaadete hulka, mille õiguste omamine teeb ainult rõõmu,” ütles MM Grupi tele- ja raadiojaamu haldava Duo Media Networksi (DMG) juht ja üks osanikke Jüri Pihel.

 

Tema sõnul on MM Grupi meediaväljaannetel ette näidata suurepärane õnnestumine 2018. aastal Lõuna-Koreas Pyeongchangis toimunud taliolümpia Eesti spordisõpradeni toomisel ning hinnaalandust ei tehta ka Pekingi ja Pariisi mängude puhul.

 

Olümpiaprogrammi juht Marko Kaljuveer lisas, et Pekingi taliolümpia maht on 165 tundi ja Pariisi suveolümpiamängude oma koguni 250 tundi, mis tõotab kujuneda spordisõprade jaoks tõeliseks maiuspalaks.

 

“Uue lepinguga kaasnevad õigused ka venekeelsetele teleülekannetele ja lisandunud on olümpiamängude valitud sotsiaalmeedia õigused, mis kõik rakenduvad juba tänavuste Tokyo olümpiamängude ajal vastavalt varasemale kokkuleppele,“ ütles Kaljuveer.

 

Praegu jätkabki MM Grupp ettevalmistustega koroonaepideemia tõttu edasilükatud Tokyo suveolümpiamängude kajastamiseks suures mahus kõikidel meediaplatvormidel.

 

  1. aasta taliolümpiamängud peetakse 4.- 20. veebruarini Pekingis ja 2024. aasta suveolümpiamängud 26. juulist – 11. augustini Pariisis.

 

Olümpiamängude kodukanalina Euroopas* toob Discovery Pariisi 2024. aasta mängudelt spordisõpradeni kõik unustamatud hetked, medalivõidud ning olümpiasangarid. Discoveryl on olümpiamängude edastamisel pikaajaline koostöö Rahvusvahelise Olümpiakomiteega, mis sai alguse juba 2015. aastal ning hõlmab eksklusiivseid multimeediaõiguseid Euroopa 50 riigis ja territooriumil.

 

*Välja arvatud Venemaa. Prantsusmaal on Tokyo 2020 OM-i ametlik kanal Eurosport.

Jaga

Vaata ka:

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Suri Eesti motolegend Lembit Teesalu

Suri Eesti motolegend Lembit Teesalu Esmaspäeval suri 75-aastaselt Eesti mootorispordilegend, rekordilisel 17 korral Kalevi suursõidu …

luup

Jalgpallur Amor Luup mõisteti süüdi vägistamises ja kehalises väärkohtlemises .

Jalgpallur Amor Luup mõisteti süüdi vägistamises ja kehalises väärkohtlemises . Pärnu maakohus tunnistas vägistamises ja …

veerpalu

Kultuurkapitali nõukogu otsustas: Andrus Veerpalule saab 5400 euro suurse tunnustuspreemia.

Kultuurkapitali nõukogu otsustas kolmapäeval, et jääb otsuse juurde eraldada sarnaselt teistele olümpiavõitjatele ka Andrus Veerpalule …

Epp Mae

PALJU ÕNNE – Epp Mäe tuli maadluse Euroopa meistriks

Maadluse Euroopa meistrivõistlustel Poolas alistas Epp Mäe naiste raskekaalu (-76 kg) finaalis venelanna Natalja Vorobjova. …