kalvi kalli

Kalvi-Kalle ei läinud vanglasse oma karistust kandma.

Mootorsõiduki lubadeta juhtimist harrastav tõsielustaar Kalvi-Kalle Kruusamäe pidi pühapäeval seadma sammud vanglasse oma aastapikkust karistust kandma. Läbi Tallinna kohale laskunud udu teda aga vanglasse ei saabunud.




8. juunil määrati Pärnu maakohtu Rapla kohtumajas Kalvi-Kalle Kruusamäele ilma vastava kategooria juhtimisõiguseta mootorsõiduki süstemaatilise juhtimise eest karistuseks üks aasta ja 17 päeva reaalset vangistust.

Augusti alguses aga kirjutasime, et tõsielustaar naudib siiani vabadust, tehes TikTokis otseülekandeid mootorsõiduki roolist. Tartu kohtu pressiesindaja Anett Kreitsman sõnas toona, et Kruusamäe esitas kohtule avalduse vangistuse edasilükkamiseks, seda perekondlikel põhjustel. «Kohus leidis, et avaldus on põhjendatud ning seadus lubab kohtule esitatud asjaolude korras karistuse täitmisele pööramist edasi lükata kuni kahe kuu võrra,» rääkis Kreitsman Elu24-le.

14. juulil tehtud kohtumääruse kohaselt pidi Kruusamäe ilmuma karistust kandma 12. septembril.

Registreerimisajaks noormees aga Tallinna vanglasse ei ilmunud. «Mis see sinu perset torgib?»

Loe edasi SIIT
Allikas. Elu24

Vaata ka:

1280px Kristen Michal 2011

Peaminister Kristen Michal osaleb täna Ukraina toetuseks Kiievis toimuval tippkohtumisel

Eesti peaminister Kristen Michal viibib 24. veebruaril, Venemaa agressiooni kolmandal aastapäeval, Ukraina pealinnas Kiievis koos

roolijoodik

24.02.25 Ööpäevaga tabati 23 roolijoodikut

Eile 23.02.24 toimus 1 inimkannatanutega liiklusõnnetus. Juhtimiselt kõrvaldati 23 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused