Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
euro

5 kõige ahnemat tähemärki

Loe, milliste tähemärkide all sündinud inimesed kipuvad olema väga enesekesksed ega mõtlegi, kuidas nende tegevus teisi mõjutab. Nad tõesti ei hooli millestki muust – kui nad midagi tahavad, peavad nad seda kohe saama.

Jäär 21. märts – 19. aprill

Jäära märgi all sündinud on sageli väga head müüjad, nad suudavad suurepäraselt kaubelda ja tingida, enamasti seepärast, et nad tahavad saada võimalikult palju võimalikult vähese eest. Nad armastavad saada midagi tasuta ja on alati järjekorras esimesed, kui keegi annab midagi tasuta ära.
Milleks maksta lõunasöögi eest, kui võid tasuta suupisteid saada? Isegi kui see on ainult ühe ampsu suurune, ei häbene Jäär juurde küsida ja töötajaid oma lõputute soovidega tülitada.

Kaljukits 22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukitsed on nagu keskmised tegevjuhid – nad annavad endale priske preemia, aga alluvatele räägivad, et oli halb aasta ja nende jaoks ei ole lihtsalt piisavalt raha. See ei tähenda, et nad oleksid uskumatult isekad, seda mitte. Nad kõigest usuvad, et neil on õigus enamale, sest nad on tublisti tööd teinud ja tahavad selle eest õiglast tasu.
Kaljukitsed on seetõttu väga rahul, kui teevad oma töö korralikult ära, aga nad on veel rohkem rahul, kui see peegeldub nende pangakontol.

Lõvi 23. juuli – 22. august

Lõvid on üsna intelligentsed ja neile meeldib oma mõistusega uhkustada. Nad otsivad alati kiireid võimalusi ja teisi nutikaid viise teistel nahk üle kõrvade tõmmata. Neid ei huvita, mis saab edaspidi, kui see just ei kajastu nende pangakontol.
Tavaliselt jäävad nad seaduse piiresse, mis ei tähenda, et neil ei oleks salajast kontot Kaimanisaartel, kus nende raha on maksuameti eest turvaliselt varjul.
Neile meeldib ka ostelda – mida suuremad ja säravamad asjad on, seda enam need Lõvidele meeldivad. Nad on sageli vägagi võistlushimulised ja peavad alati oma naabrist sammukese ees püsima.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Sõnn on elujanune, aga nende janu küünib sageli liialduseni. Nad tahavad püüda absoluutselt kõike kogeda ja eelistatavalt nii, et keegi teine selle eest maksaks. Sõnni märgi all sündinud on suurepärased kaaslased õhtusöögi laua ääres, aga neile meeldiks, kui sina arve tasuksid.
Kui teed neile teene, siis ära oota, et nad sulle samaga vastaksid – ei iial! Nad ei ole laisad, vaid hindavad tõeliselt oma vaba aega, mida nad vajavad, et rahuneda ja paar korda sügavalt hingata.
Enamasti armastavad nad ka väga süüa ja võivad üsna aplaks muutuda, kui pakutakse kalleid roogi või muid erilisi hõrgutisi.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpionid janunevad enamasti tähelepanu. Neile ei meeldi näha, kuidas nende kaaslane flirdib kellegi teisega – tegelikult ei meeldi neile, kui nende kaaslane veedab aega kellegagi peale nende endi. Nad võivad olla üsna armukadedad ja see õhutab vahel nende ahnust. Jah, nad võivad oma lähedasse suhtuda, nagu ta oleks tema oma.
Kui Skorpion tunneb, et ta ei saa kõike, mida vajab, haarab ta kiiresti ohjad. Nad on ka meisterlikud manipuleerijad, kui seda on vaja nende vajaduste täitmiseks, ja nad ei arvesta eriti kellegi teise asjaosalise arvamuse ega tunnetega.

Vaata ka:

tallinna linnavalitsus

Tallinna Linnavalitsus premeeris ametnikke suurte preemiateg

Preemiaülekanne Tallinna linnavalitsuse ametnikele: Linnasekretär Priit Lello allkirjastatud käskkirjaga premeeriti hea töö eest. Eelmise linnavalitsuse

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist: “Maapiirkondade heaolu nimel astutud sammud ei täitnud ootusi”

Regionaalminister Madis Kallas (SDE) teatas teisipäeval oma lahkumisest ametist. Kallase volitused ministrirollis lõppevad südaööl. “Ministriks

error: Sisu on kaitstud!