Laupäev , 2 märts 2024
Kalle Grunthal

Kalle Grünthal (EKRE) tegevuse suhtes ALGATATI KRIMINAALMENETLUS

Täiendus 13.10.2023

„Ajakirjanduses ilmunud informatsioon viitab sellele, et riigikogu liikme kasutusse antud kütusekaartidega võidi omastada erinevat liiki autokütust,“ ütles prokuratuuri avalike suhete nõunik Kauri Sinkevicius Eesti Ekspressile. Keskkriminaalpolitsei algatas täna kriminaalmenetluse.

10.10.23Riigikogulane Kalle Grünthal on sattunud skandaali, kuna kasutab maksumaksja raha kütusekaarti selleks, et tankida oma erasõidukit. Äripäeva andmetel on Grünthal kulutanud kuust kuusse tuhande euro ringis maksumaksja raha ning on juhtunud, et viieminutilise vahega on ta tankinud nii bensiini kui ka diislikütust.

Grünthal on tunnistanud, et on kasutanud kütusekaarti ka erasõitudeks, kuid tema sõnul on see olnud vajalik tema tööülesannete täitmiseks. Ta on näiteks öelnud, et on tankinud bensiini, et sõita kohtusse või et on tankinud diislikütust, et sõita erakorralisele koosolekule.

Grünthal on lubanud, et tulevikus kasutab ta kütusekaarti ainult tööalaste sõitude jaoks.

Skandaal on tekitanud pahameelt nii avalikkuses kui ka poliitikute seas. Mõned on nõudnud Grünthali tagasiastumist, teised aga leiavad, et ta peaks lihtsalt oma käitumist parandama.

Grünthal on EKRE liige ja ta on riigikogus töötanud alates 2011. aastast. Ta on tuntud oma konservatiivsete vaadetega ja on olnud vastuseisus paljudele valitsuse algatustele.

Skandaal võib kahjustada nii Grünthali enda mainet kui ka EKRE mainet.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 2 märts 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Keiser. Täna on aeg võtta vastutus oma elu

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse Horoskoop – Laupäev 2 märts 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on suurepärane päev romantika jaoks. Teie energia on

error: Sisu on kaitstud!