Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
woman g747a00d0c 640

Kaja Kallas: Vaktsineerimata inimesed, palun ärge minge kodust välja!

Valitsuse pressikonverentsil osalesid peaminister Kaja Kallas, tervise- ja tööminister Tanel Kiik, haridus- ja teadusminister Liina Kersna ning keskkonnaminister Tõnis Mölder.
Kaja Kallas pöördus vaktsineerimata inimeste poole, paludes neil mitte välja minna ega kohtuda teiste inimestega. „See on vajalik selleks, et koormus haiglavõrgult ära saada,“ sõnas ta.
Täna jõudis Eesti punase ehk väga kõrge riski tasemeni. Kallas palus siiski kõigil, kes pole lasknud end veel vaktsineerida, seda teha, et viiruse levikut pidurdada ja kaitsta kõiki raske põdemise eest.

haiglas olevatest inimestest enamus on vaktsineerimata. Palun vaktsineerige ennast, sest see aitab leviku ja raske põdemise vastu. Kui tõesti vaktsineerida ei soovi, siis kuna nakkuse levik on väga kõrge, siis palun teie, ärge minge välja ega kohtuge teiste inimestega. See on vajalik selleks, et koormust haiglavõrgult ära saada.

Loe edasi SIIT
Allikas. Delfi

Vaata ka:

unnamed 1

Veteranipäeva puhul heisatakse Eestis lipud

Teisipäeval, 23. aprillil on veteranipäeva puhul Eestis lipupäev. Eesti lipu heiskavad kõik riigi- ja omavalitsusasutused

Voru v Osula korvalhoone leekides

Lõuna päästekeskuse sündmused 19.-22. aprill

Tartumaa20. aprillil kell 17.15 teatati, et Kastre vallas Haaslava külas põleb elumaja. Selgus, et süttinud

error: Sisu on kaitstud!