Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
1d830268 6b14 4974 b04a 0ba421b00b34

Kaja Kallas kaalub muudatusi: võtame toetusmeetmete osas laekunud kriitikat tõsiselt

Peaminister Kaja Kallas rääkis neljapäeval valitsuse pressibriifil, et elektritoetuste teemat arutab valitsus taas järgmisel nädalal.

Kallase sõnul on valitsuse soov praegu kaardistada kogu olukorda ning saada selgeks, kuidas praeguste toetustega läheb. Peaminister tõi positiivse näitena esile Tartut, kus linnavõim asub juba neljapäeval esimesi elektritoetusi välja maksma. See näitab Kallase sõnul seda, et kui omavalitsustel on soov inimesi aidata, saab asjaga edukalt edasi minna.

Samas kinnitas Kallas, et valitsus võtab praeguste toetusmeetmete osas laekunud kriitikat tõsiselt ning on valmis vajadusel ka toetusmeetmeid muutma, et inimesed saaksid abi.

Kallas tõdes, et lisaks elanikele on esile on kerkinud keerulisse olukorda sattunud väikeettevõtted, hooldekodud ja haiglad.

Loe ka: KUUM: Isamaa kutsus EKRE ja sotsid Kaja Kallase umbusaldamist arutama.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!