Erakorralised uudised
83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Kahjuks leiti kadunud Viktor sununa.

Tüiendus 4 märts 2024

Annan teada, et kahjuks leiti Viktor eile päeval vabatahtlike otsingugrupi poolt Lokuta külast surnuna. Tema surmas ei ole alust kahtlustada kuritegu ja surma täpsema põhjuse selgitab välja ekspertiis.

Politsei otsib Raplamaal Kehtna vallast kadunud 66-aastast Viktorit

Politsei palub abi 66-aastase Viktori leidmisel, kes lahkus täna, 28. veebruari hommikul enne kella 10 Lokuta Ühiskodust. Mees liikus jalgsi ja teda nähti liikumas Lokutalt Lelle suunas. Pärast seda pole mehega kontakti saadud ja ta pole jõudnud tagasi ühiskodusse. On ka võimalik, et Viktor hääletas mõnd mööduvat autot või sai kuidagi rongi peale. Varasemalt elas mees Harjumaal Saku vallas.

Politsei on suhelnud ühiskodu töötajatega ja kontrollinud Viktori võimalikke viibimiskohti, kuid pole meest seni leidnud.

Viktor on umbes 185 sentimeetrit pikk ja keskmise kehaehitusega. Mehel on hallisegused keskmise pikkusega juuksed, umbes 5 sentimeetri pikkune habe ja hallisegused vuntsid. Ühiskodust lahkudes oli mehel seljas rohelist värvi jope, jalas tumedat värvi dressipüksid ja lahtised jalanõud, mis kõndides kipuvad jalast tulema. Peas oli mehel mütsi, mille alt paistavad juuksed. Viktor liigub vaevaliselt ja tavaliselt kasutab liikudes jalutuskeppi, kuid seda tal lahkudes kaasas ei olnud.

Politsei palub kõigil, kes Viktorit näevad või teavad midagi tema asukohast, anda sellest teada helistades numbril 112.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Sel suvel kandideeris SEB praktikaprogrammi Youth LAB 2374 noort

Sel suvel tähistas SEB juba seitsmendat aastat, mil alustas noorte praktikaprogramm Youth LAB, mis  pakub

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Maksekeskus AS sai krediidivahendaja tegevusloa

Finantsinspektsioon andis esmaspäeval, 22. juulil Maksekeskus AS-le krediidivahendaja tegevusloa, mis annab ettevõttele õiguse vahendada tarbijale