-0.5 C
Tallinn
Neljapäev 16. märts 2023
UudisedKahjuks leiti kadunud Karin surnuna!

Kahjuks leiti kadunud Karin surnuna!

Täiendus 15.03.2023 kell 22.00

Täna jätkusid kadunud naise otsingud Tartumaal nii Vasula kui ka Kõrveküla kandis, kuhu naine pühapäevase maaliinibussiga liikus. Paraku naist neist piirkondadest leida ei õnnestunud. Õhtul jätkunud otsingu käigus võtsid vabatahtlikud ühe laekunud vihje peale aga suuna Tartumaal Vedu külla, kus olla nähtud Karinile sarnanevat naist ringi liikumas. Vabatahtlikest koosnev otsingumeeskod suundus kohalikku metskonda, kust kella 20.30 paiku leidsidki kadunud naise. Paraku leiti naine surnuna.

Naise surmas ei ole alust kahtlustada kuritegu, surnukehal väliseid vägivalla märke ei olnud, ent surma täpse põhjuse selgitamiseks saadetakse surnukeha kohtuarstlikku ekspertiisi.

Täname kõiki otsijaid ning tähelepanelikke inimesi, kes otsingumeeskonnaga neil päevil vihjeid jagasid.

Täiendus 15.03.2023

Edastan täiendavat infot viimaste päevade otsingutegevuse kohta.

Räägib Tartu piirkonnavanem Siim Linnard:

Otsingud Karini leidmiseks jätkuvad ka täna ning teeme tihedat koostööd nii kadunud naise lähedaste kui ka vabatahtlike otsijatega. Praeguseks oleme läbi vaadanud nii naise kodukandi kui ka linna turvakaamera salvestisi ning neist nähtub, et Karin liikus pühapäeva hommikupoolikul mööda Turu tänavat edasi tagasi. Niisamuti tuvastasime bussijaama turvakaamera salvestist läbi töötades, et Karin istus pühapäeval kell 12.45 maaliini bussile, mis liigub marssruudil Tartu-Vasula. Suhtlesime ka liini teenindanud bussijuhiga, kelle sõnul võis naine väljuda bussist Lombi küla peatuses.

Niisamuti oleme pidevas kontaktis kadunud naise lähedastega, kellega ühes kontrollisime üle ka Karini varasema elupaiga Nõos. Kahjuks sealtki otsitavat naist leida ei õnnestunud. Järgnevalt liiguvad otsingumeeskonna tegevused Kõrveküla-Vasula kanti, millises suunas otsitav naine pühapäeva pärastlõunase bussiga liikus. Räägime nii kohaliku kogukonnaga kui ka kontrollime asulasiseseid aga ka väliseid teid ja tänavaid kogumaks infot, kas naist on kuskil liikumas nähtud.

Siit ka palve kõikidele Vasula-Kõrveküla kandi inimestele, et nad hoiaks silmad lahti ja kui nad peaks Karinile sarnast naist nägema või on teda läinud päevadel kuskil liikumas näinud, sellest politseile teada anda. Ka palume üle vaadata keldrid, kõrval- ja abihooned välistamaks, et naine seal kuskil peavarju ei otsi.

Kui kellelgi on selles piirkonnas oma kodule või ettevõttele paigaldatud turvakaamereid, siis palub politsei nendegi salvestused pühapäevasest pealelõunasest ajast selle pilguga üle vaadata, et ehk on sinna talletunud Karini liikumine. Kui keegi midagi sellist tuvastab, siis palub politsei sellegi info neile edasi anda.

Politsei palub kaasabi selgitamaks 57-aastase Karina asukohta, kes lahkus eile Tartus oma kodust ega ole sinna seni naasnud.

Murelikud lähedased pöördusid politsei poole, kui märkasid, et Karin on juba ööpäev kadunud ning neil puudus teadmine, kellega naise aega veeta või liikuda võiks. Kodust lahkudes jättis naine maha oma isiklikud asjad, telefoni ning ka tema koduuks oli lukust lahti jäänud.

Lähedased on üle vaadanud naise kodu ümbruse Tartus Siili tänaval ning teised piirkonnad Emajõe lähistel. Üle on kontrollitud ka linna meditsiiniasutused, ka sealt naist paraku pole. Töö Karina leidmiseks jätkub.

Karinal võib seljas olla oranž jope, jalas teksapüksid. Kõigil, kes on pildil olevat naist näinud, palume sellest teada anda helistades hädaabi numbril 112.

TEADMATA KADUNUD! PALUME KÕIGI INIMESTE ABI!

Otsime pühapäeval, 12.03.2023 Tartu linnas teadmata kadunuks jäänud 57-aastast Karinit (fotodel 1-2).

Karini lähedased pöördusid tema otsimise palvega SA Kadunud poole 13. märtsi õhtul. Kohe samal õhtul alustas OPEROG Tartumaa piirkonna otsingugrupp ka Karini viimasest teada olevast liikumise punktist Siili tänava piirkonnas maastikul otsingutegevust, kuid teda öö jooksul otsijad ei leidnud. Karini otsing jätkub edasi ka täna, 14.03.23.

Tunnistajate sõnul lahkus Karin jalgsi 12.03.23 kl 14.00 ajal Siili tänaval asuvast tema uuest elukohast. Peale seda pole tema liikumisest ega asukohast midagi teada. Koju tagasi üksi elanud naine ei ole jõudnud ja sellest ajast ei ole tema lähedased ega tuttavad temaga kontakti saanud. Kõik isiklikud asjad jättis naine koju, võttes kaasa vaid musta värvi riidest poekoti.

Karini lähedastel on suur mure naise elu ja tervise pärast. Tulenevalt sellest võib tema lähedaste hinnangul Karini elu olla otseselt ohtu sattunud.

57-aastase Karini tunnusmärgid:

*pikkus 170 cm,

*kehaehitus keskmine,

*juuksed tumepruunid, lühikesed,

*seljas oranzi-kollast värvi pikk talvejope,

*jalas tumesinist värvi püksid ja punast värvi poolsaapad,

*võib kanda käes musta värvi riidest poekotti.

PALUME KÕIGIL, kes fotodel olevat ja eespool kirjeldatud 57-aastast Karinit alates pühapäeva, 12. märtsi 2023 kella 14-st:

*on näinud liikumas TARTU linnas Rebase või Karlova paadisadama – Siili tn – Turu tn – Sõpruse pst silla piirkonnas (fotol 3) või

*on näinud liikumas Tartu linnas mõnes muus piirkonnas või

*on näinud fotodel 1-2 olevat naist kasutamas 12.03.2023 ükskõik millist ühistransporti (buss, rong), liikumaks Tartumaal NÕO või VEDU piirkonda või

*liikumas mõnes muus Eesti piirkonnas või

*teavad midagi Karini PRAEGUSEST ASUKOHAST

sellest VIIVITAMATULT teada anda SA Kadunud 24/7 infotelefonile 661 6776.

Info andjale garanteerime ANONÜÜMSUSE.

Suur aitäh! Aare Rüütel, SA Kadunud tegevjuht, tel. 6616 776.

__________________________________________

Kui teie lähedane on kadunud, ärge jätke asja ootele vaid teavitage kohe: SA Kadunud 24/7 telefon on 6616 776.

Teadmata kadunuks jäänud inimeste otsimist saavad kõik toetada: viited pangakontodele ja annetustelefonide numbritele on leitav meie kodulehelt www.kadunud.ee

Õnnistatud on iga and ja andja!

Kuldne reegel inimesele eluks tähtede all on: kõik, mida te tahate, et inimesed teile teeksid, tehke ka neile.

Veel artikleid