Erakorralised uudised
Mireja scaled 1

Kahjuks leiti kadunud 15-aastast Mirejat surnuna

Täiendus teisipäev 8 mai 2024

Anname teada, et Mireja otsingud on lõppenud. Kahjuks leiti tüdruk surnuna Pärnus mereäärses piirkonnas. Mirjeja otsingud vältasid hilisõhtuni ning otsingutel olid abiks ka vabatahtlikud. Veidi enne keskööd tüdruk leitigi.

 

Tema surmas ei ole alust kahtlustada kuritegu. Surma täpsema põhjuse selgitab lahang.

 

Täiendus teisipäev 7 mai 2024

„Oleme pidevalt suhelnud Mireja lähedastega, et koguda lisainfot tema leidmiseks ning kontrollinud tüdruku võimalikke viibimiskohti, kuid pole seni teda leidnud,“ räägib Pärnu politseijaoskonna piirkonnapolitseinik Keiju Püvi. „Keskendusime eile eelkõige mereranna ja jõeäärse piirkonna kontrollimisele Pärnus, kuna lähedaste sõnul meeldib Mirejal seal käia. Seal oleme otsinguid jätkanud ka täna. Drooni abil aitavad otsida kolleegid Päästeametist ja vee pealt kontrollivad veeäärset maastikku politsei merepäästepatrullid. Kontrollime laekunud vihjeid ja ka avaliku ruumi turvakaamerate salvestisi, kuid seni ei ole tüdruku liikumise kohta täiendavat infot ning salvestiste kogumine ja läbivaatamine võtab aega.“

Püvi sõnul võib tüdruk liikuda nii ühistranspordiga kui jalgsi. „Üks võimalus on ka see, et tüdruk on püüdnud liikuda hääletades Pärnust Läti poole. Seega kui mõni autojuht on tüdrukut märganud või ta Läti suunal auto peale võtnud, siis palun tal kindlasti politseiga ühendust võtta,“ lisab Püvi.

Mireja on ligi 158 cm pikk ning kõhna kehaehitusega. Tal on pruunid pikad juuksed. Kodust lahkudes kandis tüdruk seljas põlvini ulatuvat heledat beežikat värvi vööga mantlit, musti pükse ja musta või valget värvi Puma jalatseid.

Oma Pärnu kesklinna kodust lahkus Mireja eile, 6. mail kella 12.30 ajal ning viimati nähti teda samal päeval kella 14 paiku Pärnus Raeküla piirkonnas. Telefoni tüdrukul kaasas pole ja lähedased on Mireja kadumise pärast väga mures.

Palume kõigil, kes on teda alatest 6. mai pealelõunast näinud või teavad tema asukohta, anda sellest kohe teada helistades numbril 112.

 

Politsei palub abi Pärnus kadunud 15-aastase Mireja asukoha tuvastamisel.

Tüdruku kadumisest teatati politseile esmaspäeva õhtul. Mireja lahkus oma kodust Pärnus kella 12.30 ajal ning viimati nähti teda täna 14 paiku. Võimalik, et pärast seda liikus ta Pärnu muuli kandis, kuid tema hilisem asukoht on teadmata. Telefoni ei ole tüdrukul kaasas ja nii ei ole võimalik temaga ka ühendust saada. Lähedased on Mireja kadumise pärast mures.

Politsei otsib tüdrukut Rannarajoonis ja jõe ääres. Suheldud on Mireja lähedastega, et koguda infot tema võimalike liikumissuundade osas, kuid seni ei ole tüdrukut õnnestunud leida.

Mireja on ligi 158 cm pikk ning kõhna kehaehitusega. Tal on pruunid pikad juuksed. Kodust lahkudes kandis tüdruk seljas põlvini ulatuvat heledat värvi mantlit.

Politsei palub kõigil, kes teavad tüdruku asukohta või teda märkavad, sellest kohe teada anda helistades numbril 112.

Vaata ka:

old woman 574278 1280

Sinu eluiga sõltub sinu tähemärgist.

Astroloogide uuringud on näidanud, et kõige vähem elavad Skorpionid ning kõige kauem Sõnnid. Uurinud ligi

auto

Kas maalt linna tööle sõitmine on tööaeg ja kes tasub sõidukulu?

Peame töötama kaheksa tundi päevas, lõuna on pool tundi. Teised töötajad tulevad tööle samast linnast,