Sunday , 16 January 2022
candles g6b8e1541a 640

Kahjuks leiti Arvi surnuna

25.10 – Teatame kahetsusega, et täna õhtul kella 19.20 paiku leiti kodu lähedalt otsitava mehe surnukeha. Täpne surma põhjus selgitatakse, kuid seni kogutud info millelegi kuritegelikule ei viita.

Politsei palub abi Märjamaa vallas Sipa külas kadunuks jäänud 81-aastase Arvi leidmisel

Politsei palub abi täna hommikul umbes poole üheksa paiku oma Märjamaa vallas Sipa külas asuvast kodust lahkunud 81-aastase Arvi asukoha tuvastamisel.

Pärast kodust lahkumist vanahärrat nähtud ei ole ning enne ta sellisel viisil lahkunud samuti ei ole. Mehel pole kaasas ka mobiiltelefoni.

Arvi on 163 cm pikk, tugevama kehaehitusega ning ta lonkab veidi. Eritunnuseks on pikk hall habe. Seljas oli tal kodust lahkudes sinine jope, peas heledam sonimüts ning jalas teksapüksid ning rohelised kummikud.

Politsei tegeleb hetkel koos lähedastega aktiivselt mehe otsimisega.

Politsei palub kõigil, kes on meest näinud või omavad infot tema võimaliku asukoha kohta, anda sellest teada hädaabinumbril 112.

Jaga

Vaata ka:

jogeva

Jõgeva ilmajaam tähistab täna sajandat sünnipäeva. Nimelt, just Jõgeval on mõõdetud Eesti absoluutne miinimum, see on miinus 43,5 kraadi

Mitmeid rekordeid registreerinud Jõgeva ilmajaam tähistab sajandat sünnipäeva. Jõgeval tehti esimene ilmavaatlus 15. jaanuaril 1922 …

kaja kallas 90185653

Omavalitsusjuhid ootavad Kaja Kallaselt uusi lahendusi elukalliduskriisis. Loe, nende pöördumist peaministri poole.

“Enam ei ole aega olukorda kirjeldada ja analüüsida. Eestimaa inimesed ootavad riigilt kiiret ja otsustavat …

vulkaan

Vulkaanipurse Vaikses ookeanis vallandas tsunaami. VIDEO!

Tänase vulkaanipurske tagajärel on tsunaamilained jõudnud Tonga suurima saare Tongapatuni. Riigi pealinn on üle ujutatud, …

torm 1

OLULINE: Esmaspäeval on tulemas Eestis selle talve suurim torm! Tuul möllab puhanguti 32 m/s

Esmaspäev. Öösel: pilves selgimistega ilm. Sajab lund, lörtsi, ja vihma ning kohati tuiskab. Puhub edela- …