Erakorralised uudised
teet

“Kahe kange” uued reisiseiklused said alguse: Teet ja Kristjan asusid koos võttemeeskonnaga Tallinnast teele

Vaid mõned nädalad tagasi avaldasid Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, et võtavad peagi taas ette “Kahe kange” seiklused, et juba tuleval kevadel uus saade vaatajateni tuua. Eile jõudiski kätte päev, mil mehed teele asusid – sel korral Taga-Kaukaasia poole.

2. oktoobril andis Kristjan Jõekalda oma Instagrami storydes fännidele teada, et algamas on “Kahe kange” seiklused. “Nonii, kallid sõbrad, minek! Järgmised kolm nädalat olen ma koos Teeduga Kaukaasias,” sõnas Kristjan Tallinna lennujaama ees filmitud videotes.

“See tähendab ainult üht – kui te mulle Instagrami kirjutate, siis ma arvatavasti ei suuda nii kiiresti sellele kõigele reageerida,” hoiatab Kristjan ning lausub, et ei tea kas reisisihtkohas üldse levigi on. “Võib-olla kui mingisugune lammas või lambakari suudab telefonisignaale edasi anda, võib-olla siis sealt mingisuguse ühenduse saab,” naljatleb ta. Sellest hoolimata lubab Jõekalda võimalusel siiski oma jälgijatega fotosid ja videoid jagada ning lubab, et on tagasi juba vähem kui kuu aja pärast. “Näeme kolme nädala pärast! Pidage vastu ja kohtume juba oktoobri lõpus!”

Kristjan Jõekalda ja Teet Margna reisisaade “Kaks kanget” rändab sel hooajal Taga-Kaukaasiasse. Reisi käigus külastatakse Aserbaidžaani, Gruusiat ning Armeeniat. Instagrami storydes jagas Kristjan pilti ka kogu reisimeeskonnast, kus on lisaks Teedule ja Kristjanile veel kaks liiget. “Meie meeskond. Saame hakkama,” kirjutab Kristjan pildi juurdes.

allikas: sky.ee

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 28 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 20. aprill) Tunned end väsinuna ja vajad puhkust. Võib tekkida romantiline

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

error: Sisu on kaitstud!