Erakorralised uudised
teet

“Kahe kange” uued reisiseiklused said alguse: Teet ja Kristjan asusid koos võttemeeskonnaga Tallinnast teele

Vaid mõned nädalad tagasi avaldasid Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, et võtavad peagi taas ette “Kahe kange” seiklused, et juba tuleval kevadel uus saade vaatajateni tuua. Eile jõudiski kätte päev, mil mehed teele asusid – sel korral Taga-Kaukaasia poole.

2. oktoobril andis Kristjan Jõekalda oma Instagrami storydes fännidele teada, et algamas on “Kahe kange” seiklused. “Nonii, kallid sõbrad, minek! Järgmised kolm nädalat olen ma koos Teeduga Kaukaasias,” sõnas Kristjan Tallinna lennujaama ees filmitud videotes.

“See tähendab ainult üht – kui te mulle Instagrami kirjutate, siis ma arvatavasti ei suuda nii kiiresti sellele kõigele reageerida,” hoiatab Kristjan ning lausub, et ei tea kas reisisihtkohas üldse levigi on. “Võib-olla kui mingisugune lammas või lambakari suudab telefonisignaale edasi anda, võib-olla siis sealt mingisuguse ühenduse saab,” naljatleb ta. Sellest hoolimata lubab Jõekalda võimalusel siiski oma jälgijatega fotosid ja videoid jagada ning lubab, et on tagasi juba vähem kui kuu aja pärast. “Näeme kolme nädala pärast! Pidage vastu ja kohtume juba oktoobri lõpus!”

Kristjan Jõekalda ja Teet Margna reisisaade “Kaks kanget” rändab sel hooajal Taga-Kaukaasiasse. Reisi käigus külastatakse Aserbaidžaani, Gruusiat ning Armeeniat. Instagrami storydes jagas Kristjan pilti ka kogu reisimeeskonnast, kus on lisaks Teedule ja Kristjanile veel kaks liiget. “Meie meeskond. Saame hakkama,” kirjutab Kristjan pildi juurdes.

allikas: sky.ee

Vaata ka:

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Kahjuks leiti kadunud 40-aastane Kaido surnuna

Täiendus 12 juuli  2024 Häirekeskusele laekus täna pärastlõunal kella kolmveerand kahe paiku teade, et Kose

Ene

Politsei palub abi 37-aastase Ene leidmisel

Politsei palub inimeste abi, et teha kindlaks 37-aastase Ene asukoht. Naist nähti viimati eile Tartumaal