Uudised

Kadunud Juta leti maastikul lebamas.

Täendus kell 19.35 – Maastikuotsingud said äsja positiivse punkti, kui üks otsingul osalenud vabatahtlikest leidis otsitava proua maastikult lebamast. Naine oli teadvusel, kuid kuna ta oli pikalt kuuma päikese all lebanud ja kõik see aeg joogiveeta,

viidi ta kopteriga täiendavaks tervisekontrolliks siiski haiglasse. Politsei tänab kõiki, kes otsingutele appi tulid, tänu koostööle õnnestus abivajava proua elu päästa.

Politsei palub kaasabi selitamaks 76-aastase Juta asukohta, kes lahkus 27. juunil oma elukohast teadmata suunas.

 

Täna ennelõunal sai politsei teate, et Lääne-Virumaal Kadrina alevikus Metsa tänaval elav eakas mäluprobleemidega proua on kodust teadmata suunas lahkunud. Viimati nägid lähedased teda 27. juuni õhtul.

 

Proual oli kodust lahkudes seljas kõrge kaelusega sinine kampsun, mille peal tume mustriga kampsun ning kõige peal beeži värvi jope. Jalas kandis ta sinist värvi pükse. Tal võib kaasas olla ka valget värvi kott. Telefoni tal kaasas ei ole.

 

Proua on umbes 170 cm pikk, kõhna kehaehitusega, liigub aeglaselt ning tema kehahoiak on ettepoole küürus.

 

Tavaliselt liigub naine kodu ja poe vahet ning käib raudtee ääres jalutamas, ent sel marsruudil liikudes keegi teda leidnud ei ole. Politsei on kontrollinud ka haiglaid ning teisi kohti, kus proua viibida võiks, kuid seni tulutult. Politsei käivitas otsingud maastikul, naise kodu lähistel.

 

Kui keegi on kirjeldusele vastavat prouat pärast 27. juunit näinud, palub politsei sellest teada anda numbril 112.

Jaga
Back to top button