Friday , 17 September 2021
Anne

Kadunud Anne oli kukkunud Tabasalu pangalt alla.

“Anne otsingud käivitusid öösel ja jätkusid tema kodu läheduses täna hommikul, kui umbes 30-liikmeline politseinikest, päästjatest ja vabatahtlikest otsijatest koosnev otsingutiim hakkas läbi kammima Tabasalu panga ümbrusesse jäävat ala. Täna lõuna paiku märkas abitus seisundis naist mereäärsel alal üks möödakäija ning kutsus abi. Naine anti tervisekontrolliks meedikute hoole alla. Suur aitäh kõigile appi tulnud otsijaile.”
Politsei otsib Harjumaal kadunud 50-aastast Annet

Politsei palub kaasabi selgitamaks Harku vallas kadunuks jäänud 50-aastase Anne asukohta.
Reede hilisõhtul kella 23.25 ajal teatati häirekeskusele, et oma kodust Harku vallas Rannamõisa külas on teadmata suunas lahkunud 50-aastane Anne. Naist nähti viimati reede õhtul kella 20 ajal.
Politseinikud on suhelnud naise lähedastega ning kontrollinud võimalikke paiku, kuhu ta võis minna. Kontrollitud on naise kodu lähedusse jäävat piirkonda, teid ja tänavaid. Otsingutesse kaasati ka otsingukoer ja piirkond vaadati läbi drooniga, kuid naist ei ole seni leitud. Hommikul kaasatakse ka vabatahtlikud otsijad, kelle abiga jätkatakse piirkonna kontrollimist.
Anne on kõhnema kehaehitusega ja umbes 165 cm pikk. Tal on heledad lühikesed juuksed. Viimati oli naisel seljas roosat värvi hommikumantel.
Politsei palub kõigil, kes on Annet näinud või omavad teavet tema võimaliku asukoha kohta, helistada hädaabinumbril 112.

Jaga

Vaata ka:

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Tartus puhkes täna ühes Annelinna korteris tulekahju, mis võttis kahe inimese elu.

Samal ajal, kui häirekeskus Kalda teel puhkenud tulekahju kohta teate sai, oli esimese korruse korter …

Anti Poolamets

KUUM: Politsei alustas kriminaalmenetlust riigikogu liikme Anti Poolametsa vastu

Täna hommikul alustati kriminaalemenetlus 3. septembril aset leidnud juhtumi osas, kus Rakveres Tallinna tänava hoones …

kohus

Kohtusse pöördumise riigilõiv tõuseb sada protsenti

Justiitsministeeriumis valminud eelnõu järgi tõstetaks kohtusse pöördumisega seotud riigilõivusid senisega võrreldes 40 kuni 100 protsenti …

Signe Riisalo 1

Sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo. Vaktsineerimisest keelduv inimene ei TOHI tööd teha.

Sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo ütles, et kuigi koroona vastu vaktsineerimine on vabatahtlik, ei peaks vaktsineerimisest keelduv …